Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Latest topics
» Hindame laulu
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Icon_minitimeby Alice4ever Püh Sept 09, 2012 1:27 am

» -Linda-
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:37 am

» Näidisankeet
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:33 am

» Hindame signatuure
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:10 am

» Loendame numbreid
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:09 am

» Sõnamäng
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:08 am

» Krissu
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:07 am

» Koidukuma uudised
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Icon_minitimeby Alice4ever Laup Juun 23, 2012 8:47 am

» Kes on pildil?
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Icon_minitimeby AliceCullen Kolm Juun 06, 2012 8:26 am

Top posters
Alice-
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_lcapPattinson: ma pole mingi eeskuju Voting_barPattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_rcap 
AliceCullen
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_lcapPattinson: ma pole mingi eeskuju Voting_barPattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_rcap 
Kissu
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_lcapPattinson: ma pole mingi eeskuju Voting_barPattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_rcap 
Seth-
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_lcapPattinson: ma pole mingi eeskuju Voting_barPattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_rcap 
Administratsioon
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_lcapPattinson: ma pole mingi eeskuju Voting_barPattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_rcap 
haly005
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_lcapPattinson: ma pole mingi eeskuju Voting_barPattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_rcap 
Vici
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_lcapPattinson: ma pole mingi eeskuju Voting_barPattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_rcap 
Pirks(#)
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_lcapPattinson: ma pole mingi eeskuju Voting_barPattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_rcap 
Ashley
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_lcapPattinson: ma pole mingi eeskuju Voting_barPattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_rcap 
TwilightLover
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_lcapPattinson: ma pole mingi eeskuju Voting_barPattinson: ma pole mingi eeskuju Vote_rcap 
Reeglid
Pattinson: ma pole mingi eeskuju Icon_minitimeKolm Jan 13, 2010 11:59 am by Administratsioon
* Kasutame eesti tähti, mis tähendab et me ei kirjuta nyyd, 6un, r22gin jne. (NB: Juhul kui sa EI SAA täptitähti kirjutada võib kasutada neid tähti ja numbreid.)
* Ei sõima teisi
* Kasutame suurt ja väikest algustähte.
* Suurte tähtedega me ei kirjuta, ainult mingi sõna esiletoomiseks.
* Soovitav pole postitada ainult smaile.
* Ei tee suvalises kohas offtopicut.
* Kasutajanime ei tohi …

[ Full reading ]
Comments: 10
Reklaam
free forum

 

 Pattinson: ma pole mingi eeskuju

Go down 
2 posters
AutorTeade
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Pattinson: ma pole mingi eeskuju Empty
PostitaminePealkiri: Pattinson: ma pole mingi eeskuju   Pattinson: ma pole mingi eeskuju Icon_minitimePüh Apr 11, 2010 2:30 am

Näitleja Robert Pattinson ütles, et ei pea end noorte inimeste eeskujuks.

Noormehe sõnul ei lähtu ta filmirollide valikul kunagi sellest, mis sõnumeid tema osatäitmised lastele saata võivad, kirjutab Digitalspy.

«See on mu väikseim mure. Minu meelest on see nii naeruväärne, et inimesed kunstile survet avaldavad,» ütles Pattinson.

«Minu arvates peaksid vanemad olema need, kes lapsi õpetavad,» lisas ta.

Noormees rääkis ka sellest, et ühiskond peaks vastuoluliste teemade osas avatum olema.

«Mida rohkem üritatakse asju maha vaikida, seda põnevamad ja ligitõmbavad need on,» rääkis näitleja. «Sugulise karskuse liikumine on kõigest reaktsioon sellele, et viimase 20 aasta jooksul on seks kõigi kinnisidee olnud.»

Pattinson lisas, et on hullumeelsus oodata, et mäslevate hormoonidega noored seksist eemale hoiaksid.
Tagasi üles Go down
Sipelgas
Uustulija
Sipelgas


Postituste arv : 58
Join date : 04/04/2010
Age : 27
Asukoht : Kodus^^

Pattinson: ma pole mingi eeskuju Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pattinson: ma pole mingi eeskuju   Pattinson: ma pole mingi eeskuju Icon_minitimePüh Apr 11, 2010 2:44 am

Ma ei teagi enam, kas ma nõustun temaga, või mitte Smile


Pattinson lisas, et on hullumeelsus oodata, et mäslevate hormoonidega noored seksist eemale hoiaksid. Smile Geniaalne Smile
Tagasi üles Go down
 
Pattinson: ma pole mingi eeskuju
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Pattinson: ma pole homo
» Pattinson: võib-olla pole näitlemine siiski minu jaoks
» Rob Pattinson Eclipse Intervjuu
» T4 intervjuu Robert Pattinson
» Robert Pattinson's New Beardo: HOT or NOT?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Robert Pattinson/Edward Cullen :: Uudised-
Hüppa: