Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Latest topics
» Hindame laulu
Sipelga omaloomig^^ Icon_minitimeby Alice4ever Püh Sept 09, 2012 1:27 am

» -Linda-
Sipelga omaloomig^^ Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:37 am

» Näidisankeet
Sipelga omaloomig^^ Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:33 am

» Hindame signatuure
Sipelga omaloomig^^ Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:10 am

» Loendame numbreid
Sipelga omaloomig^^ Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:09 am

» Sõnamäng
Sipelga omaloomig^^ Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:08 am

» Krissu
Sipelga omaloomig^^ Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:07 am

» Koidukuma uudised
Sipelga omaloomig^^ Icon_minitimeby Alice4ever Laup Juun 23, 2012 8:47 am

» Kes on pildil?
Sipelga omaloomig^^ Icon_minitimeby AliceCullen Kolm Juun 06, 2012 8:26 am

Top posters
Alice-
Sipelga omaloomig^^ Vote_lcapSipelga omaloomig^^ Voting_barSipelga omaloomig^^ Vote_rcap 
AliceCullen
Sipelga omaloomig^^ Vote_lcapSipelga omaloomig^^ Voting_barSipelga omaloomig^^ Vote_rcap 
Kissu
Sipelga omaloomig^^ Vote_lcapSipelga omaloomig^^ Voting_barSipelga omaloomig^^ Vote_rcap 
Seth-
Sipelga omaloomig^^ Vote_lcapSipelga omaloomig^^ Voting_barSipelga omaloomig^^ Vote_rcap 
Administratsioon
Sipelga omaloomig^^ Vote_lcapSipelga omaloomig^^ Voting_barSipelga omaloomig^^ Vote_rcap 
haly005
Sipelga omaloomig^^ Vote_lcapSipelga omaloomig^^ Voting_barSipelga omaloomig^^ Vote_rcap 
Vici
Sipelga omaloomig^^ Vote_lcapSipelga omaloomig^^ Voting_barSipelga omaloomig^^ Vote_rcap 
Pirks(#)
Sipelga omaloomig^^ Vote_lcapSipelga omaloomig^^ Voting_barSipelga omaloomig^^ Vote_rcap 
Ashley
Sipelga omaloomig^^ Vote_lcapSipelga omaloomig^^ Voting_barSipelga omaloomig^^ Vote_rcap 
TwilightLover
Sipelga omaloomig^^ Vote_lcapSipelga omaloomig^^ Voting_barSipelga omaloomig^^ Vote_rcap 
Reeglid
Sipelga omaloomig^^ Icon_minitimeKolm Jan 13, 2010 11:59 am by Administratsioon
* Kasutame eesti tähti, mis tähendab et me ei kirjuta nyyd, 6un, r22gin jne. (NB: Juhul kui sa EI SAA täptitähti kirjutada võib kasutada neid tähti ja numbreid.)
* Ei sõima teisi
* Kasutame suurt ja väikest algustähte.
* Suurte tähtedega me ei kirjuta, ainult mingi sõna esiletoomiseks.
* Soovitav pole postitada ainult smaile.
* Ei tee suvalises kohas offtopicut.
* Kasutajanime ei tohi …

[ Full reading ]
Comments: 10
Reklaam
free forum

 

 Sipelga omaloomig^^

Go down 
3 posters
AutorTeade
Sipelgas
Uustulija
Sipelgas


Postituste arv : 58
Join date : 04/04/2010
Age : 27
Asukoht : Kodus^^

Sipelga omaloomig^^ Empty
PostitaminePealkiri: Sipelga omaloomig^^   Sipelga omaloomig^^ Icon_minitimeEsm Apr 12, 2010 4:51 am

Ma hakkan, siis siia postitama Üheosalisi Jutukesi ja ka Graafikat näiteks kohe alustan millegagi Smile

Mõned vnemad Graafikateosed... Ma võin neid ka soovi peale teha Smile
Sipelga omaloomig^^ S-8 Sipelga omaloomig^^ A-8
Sipelga omaloomig^^ Signakass
Sipelga omaloomig^^ AvatarSig2
Sipelga omaloomig^^ Signatuur4-2

Ja siis mul on kõikide tegelastega sellised Signad ja avatarid nagu mul endal praegu Smile




See on siis ühe mu Järjeka algus... Smile

Vaikus. Pimedus. Tühi tuba. Noh, peaaegu tühi. Toas pole ühtegi mööblieset, aga, seal istub üks noor tütarlaps. Ta lihtsalt on. Ei Kurb, ei rõõmus. Ta on tavaline. Igas mõttes. Hea, ilus kodu, hoolitsevad vanemad, sõbrad. Kõik, mis vaja. Ta on mittemidagi ütleva välimusega. Nagu tavaline temavanune.
Kui aus olla, on temas midagi erilist. Ta on

Kõlab pauk. Keegi tulistas. Angela tõstab klaviatuurilt hirmunult pilgu. Nad leidsid mu. Kiirelt on neiu püsti. Ta haarab seljakoti. Paneb enda läptopi sinna sisse ja hüppab aknast välja. Kuna ta oli esimese korruse toas, siis oli maandumine lühike. Auto? Kus on mu auto? Ta jookseb ümber nurga maja ette ja aeglustab ennast kõnnakule. Välja näeb ta ju nagu koolilaps. Üks ohtluku välimusega mees seisab maja ees ja piidleb teda uudishimuga. Nad ei tea, milline ma välja näen. Ainult seda, kus ma olen. Sisestas ta endale. Vaikselt avas ta autoukse ja istus sisse. Auto käivitus vaikselt ja sõitis seejärel minema.
Linnast väljas, tundis Angela ennast paremini. Ainus, mis teda näris oli Kuidas nad mu nii ruttu üles leidsid?Vaikselt pööras ta bensiinijaama ja tankis autot. Kiirelt kaob ta jaamast ja suundub kiirteele. Mõne tunni sõitnud heliseb tema telefon vaikselt taskus. Kiirelt sikutab ta selle sealt välja aja vastab.
„Angel? Angela? Kus sa oled?“ kõlas telefonist paaniline hääl.
Angela naeratas endamisi. „Kiirteel.“
„Nad leidsid su jälle?“
„Jah,“
„Ma mõtlesin välja kuidas. Sinu läpakas.“
„Mida?“
„Jah. Alati, kui nad su leiavad, vahetad sa kõik ümber. Viskad riided ära, ostad uue telefoni, aga läpakat sa välja ei vaheta. Jälgimisseade on järelikult seal,“ rääkis hääl telefonist.
„Sul on õigus. Ma võtan su L.A.'sse jõudes peale. Sellega läheb veel pool tundi,“ rääkis Angela rahulikult ja katkestas kõne.
Kiirust lisades jõudis ta kümne minutuga Los Angelese piirile.
„Läheb jälle lahti,“ lausus ta endale ja sisenes linna. Ta liikus peateelt kõrvale ja sõitis elamurajooni.
„Maja number kaheksa,“ pomises ta vaikselt ja peatus hoone ees.
Uksest tormas välja noor poiss, kes näis pisut pahane.
„Sa võtad ta jälle kaasa?“ Küsis ta pahaselt.
„Jah,“ vastas Angela vaikselt.
„Sa ei saa igavesti põgeneda,“ märkis ta.
„Ma tean,“ vastas Angela ja heitis pilgu majale. „Kus ta on?“
„Kohe tuleb. Ta võtab paar asja kaasa.“
Majast tormas välja teine poiss. Esimesega äravahetamiseni sarnane. Ta kandis õlal kotti ja toppis telefoni taskusse.
„Läks sul ka aega,“ märksi Angela.
„Ma oleks valmis olnud, aga sa jõudsid siia kümme minutit varem,“ inises poiss vastu ja viskas autosse istudes koti tahaistmele. Agnela koti kõrvale.
„Püüdke ellu jääda,“ lausus maja ees seisev poiss hüvastijätuks.
„Sinu rõõmuks,“ naeris Angela ja andis gaasi.
„Milleks sul mid vaja oli?“
„Sa oskad mu läpakaga paar asja teha, enne, kui ma selle ära viskan.“
„Mida näiteks?“ Esitas poiss küsimuse.
„Näiteks, eemaldad sa sealt kõik failid, geenius,“ sõnas Angela ja muigas selle üle, kui lolle küsimusi poiss vahel esitab.
„Kus su läpakas siis on?“
„Tagaistmel, kotis,“ tuli lühike vastus.
Poiss võttis koti ja sikutas sealt läpaka. Selle külge ühendas ta juhtme, mille ta kohe auto armatuuril olevasse auku pistis. Läpakas töötas veel eelnevast kiirest lahkumisest.
„Parool?“ Küsis poiss.
„WYLMITE,“ vastas Angela kiirelt.
„Kas sa palun kordaksid. Ma ei mõista sind nii kiirelt.“
Angela tegi nagu palutud ja sõitis lõpuks linnast välja. Poiss tema kõrval kõbistas kohutava kiirusega.
„Kaua sa seda teed?“ küsis Anela huviga.
„Tund umbes. Mis siis?“
„Ma kavatsesin ühele sõbrale külla minna.“
„Kuhu?“
„New Jersey'sse,“ tuli lühike vastus.
„Kas ma täpsemalt saaks. Muide, sa ikka tead, et see on mandri teises otsas?“
„Jah ma tean. Täpsem paik oleks muidu Wykoff, New Yorgi lähedal.“
„Sinu jaoks on teine manner ka lähedal,“ porises poiss ja asus uuesti tööle.
Mõne tunni pärast ütles poiss: „Valmis.“
„Juba?“
„Jah. Aga lähe nüüd sööma. Ma olen nälgimas.“
„Kohe, aga anna enne läpakas,“ sõnas Angela ja avas akna. Kui talle läpakas sülle asetati tõmbas ta selle küljest juhtme ära ja viskas aknast välja.
„Korras,“ märkis ta rõõmsameelselt.
Nad sõitsid pisut edasi ja peatusid ühes teeäärses kohvikus, et süüa. Angela, kes polnud poolteist päeva midagi söönud tellis endale suure prae. Poiss tema kõrval võttis sama. Mõlemad istusid lauda ja jäid toitu ootama.
„Kuidas sa vastu pead?“ küsis poiss kui teada sai, et Angela pole poolteist päeva midagi söönud.
„Lihtsalt,“ naeratas neiu tema vastas.
Lauale asetati kaks kandikut, mõlema peal hiiglaslik praad, magustoit ja suur klaas mahla.
„Lõpuks,“ porises poiss. Angeala aga naeratas ja sõnas: „Aitäh.“
Kui kõhud täis mindi uuesti autosse. Angela istus rooli taha ja käivitas auto. Noormees vajus tema kõrvale ja kinnitas turvavöö.
Tagasi üles Go down
TwilightLover
Tõusev kuulsus
TwilightLover


Postituste arv : 184
Join date : 05/04/2010
Age : 27

Sipelga omaloomig^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sipelga omaloomig^^   Sipelga omaloomig^^ Icon_minitimeEsm Apr 12, 2010 7:49 am

Põnev!
Kirjutad edasi ka ikka? Very Happy
Tagasi üles Go down
Sipelgas
Uustulija
Sipelgas


Postituste arv : 58
Join date : 04/04/2010
Age : 27
Asukoht : Kodus^^

Sipelga omaloomig^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sipelga omaloomig^^   Sipelga omaloomig^^ Icon_minitimeTeis Apr 13, 2010 4:40 am

Selle panin ma siia näiteks, aga, kui sa tahd teen ma sellele loole eraldi teema ja jätkan seda Smile
Kui ma seda alustasin, olin suht Jonasefriik ja Jonased on seetõttu sees Smile Järgmised paar osa ongi Jonastega väga palju seotud, aga, siis jääb neid jälle vähemaks Smile
Tagasi üles Go down
TwilightLover
Tõusev kuulsus
TwilightLover


Postituste arv : 184
Join date : 05/04/2010
Age : 27

Sipelga omaloomig^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sipelga omaloomig^^   Sipelga omaloomig^^ Icon_minitimeTeis Apr 13, 2010 5:13 am

Kidlasti jätka seda! Very Happy
Tagasi üles Go down
Sipelgas
Uustulija
Sipelgas


Postituste arv : 58
Join date : 04/04/2010
Age : 27
Asukoht : Kodus^^

Sipelga omaloomig^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sipelga omaloomig^^   Sipelga omaloomig^^ Icon_minitimeNelj Juun 03, 2010 1:26 am

Tagasi üles Go down
Seth-
Kujundaja
Seth-


Postituste arv : 584
Join date : 27/07/2010
Age : 26
Asukoht : London

Sipelga omaloomig^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sipelga omaloomig^^   Sipelga omaloomig^^ Icon_minitimeLaup Aug 28, 2010 6:55 am

Hääh...Miks mina seda kiisuga signat näinud pole ?? Surprised
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sipelga omaloomig^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sipelga omaloomig^^   Sipelga omaloomig^^ Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Sipelga omaloomig^^
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Meelelahutus :: Omalooming-
Hüppa: