Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Latest topics
» Hindame laulu
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Icon_minitimeby Alice4ever Püh Sept 09, 2012 1:27 am

» -Linda-
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:37 am

» Näidisankeet
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:33 am

» Hindame signatuure
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:10 am

» Loendame numbreid
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:09 am

» Sõnamäng
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:08 am

» Krissu
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:07 am

» Koidukuma uudised
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Icon_minitimeby Alice4ever Laup Juun 23, 2012 8:47 am

» Kes on pildil?
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Icon_minitimeby AliceCullen Kolm Juun 06, 2012 8:26 am

Top posters
Alice-
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_lcapNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Voting_barNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_rcap 
AliceCullen
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_lcapNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Voting_barNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_rcap 
Kissu
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_lcapNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Voting_barNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_rcap 
Seth-
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_lcapNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Voting_barNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_rcap 
Administratsioon
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_lcapNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Voting_barNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_rcap 
haly005
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_lcapNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Voting_barNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_rcap 
Vici
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_lcapNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Voting_barNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_rcap 
Pirks(#)
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_lcapNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Voting_barNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_rcap 
Ashley
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_lcapNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Voting_barNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_rcap 
TwilightLover
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_lcapNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Voting_barNikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Vote_rcap 
Reeglid
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Icon_minitimeKolm Jan 13, 2010 11:59 am by Administratsioon
* Kasutame eesti tähti, mis tähendab et me ei kirjuta nyyd, 6un, r22gin jne. (NB: Juhul kui sa EI SAA täptitähti kirjutada võib kasutada neid tähti ja numbreid.)
* Ei sõima teisi
* Kasutame suurt ja väikest algustähte.
* Suurte tähtedega me ei kirjuta, ainult mingi sõna esiletoomiseks.
* Soovitav pole postitada ainult smaile.
* Ei tee suvalises kohas offtopicut.
* Kasutajanime ei tohi …

[ Full reading ]
Comments: 10
Reklaam
free forum

 

 Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena

Go down 
AutorTeade
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Empty
PostitaminePealkiri: Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena   Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena Icon_minitimeReede Juul 02, 2010 12:19 pm

Nikki Reed Reed avaldas, et tal oli raske mängida Videviku Saaga omaenda jääkuningannat Rosalie Hale.

Videviku Saaga: Päikesevarjutuse staar Nikki väljendas täna oma kergendust, et ta on jõudnud saaga kolmanda filmini. Kui fännid saavad teada Rosalie taustaloo mõistavad nad ka tema tegelase kibedust.

Nikki rääkis täna Londonis Päikesevarjutuse pressikonverentsil: "Ma lootsin esimese filmi tegemisel, et me jõuame ka kolmanda filmini, muidu ei suudaks ma põhjendada Rosalie käitumist."

22.aastane näitlejanna ütles, et raske oli edasi anda Videviku autori Stephanie Meyeri kihvadega tegelasi ekraanil.

"Stephanie kirjutas need väga keerulised ja jõulised tegelased ja vahel mõtlen ma, et Cullenite perena ei saa me alati seda välja näidata nii, et me peame võtma kõik igast võimalusest," ütles ta.

"Sa mõtled lõpuks tagasi igale pilgule, igale ilmele ja minu puhul ka igale vastikule ilmele. Ma olin väga õnnelik, et ma sain sellise võimaluse ... ja väga närviline."
Tagasi üles Go down
 
Nikki heitlus Videviku vampiiri Rosaliena
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Nikki räägib Videviku kõlakatest
» Nikki räägib Videviku staaride kuulsusest ja turvalisusest
» Nikki Reed: vahel tahaks «Videviku» võtetel surra
» Nikki "Videviku" kaasstaaride kohta: "Me oleme ikka perekond"
» Kristen on kõige rohkem vampiiri moodi

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Nikki Reed/Rosalie Hale :: Uudised-
Hüppa: