Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Latest topics
» Hindame laulu
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Icon_minitimeby Alice4ever Püh Sept 09, 2012 1:27 am

» -Linda-
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:37 am

» Näidisankeet
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:33 am

» Hindame signatuure
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:10 am

» Loendame numbreid
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:09 am

» Sõnamäng
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:08 am

» Krissu
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:07 am

» Koidukuma uudised
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Icon_minitimeby Alice4ever Laup Juun 23, 2012 8:47 am

» Kes on pildil?
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Icon_minitimeby AliceCullen Kolm Juun 06, 2012 8:26 am

Top posters
Alice-
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_lcapNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Voting_barNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_rcap 
AliceCullen
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_lcapNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Voting_barNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_rcap 
Kissu
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_lcapNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Voting_barNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_rcap 
Seth-
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_lcapNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Voting_barNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_rcap 
Administratsioon
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_lcapNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Voting_barNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_rcap 
haly005
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_lcapNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Voting_barNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_rcap 
Vici
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_lcapNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Voting_barNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_rcap 
Pirks(#)
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_lcapNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Voting_barNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_rcap 
Ashley
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_lcapNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Voting_barNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_rcap 
TwilightLover
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_lcapNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Voting_barNikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Vote_rcap 
Reeglid
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Icon_minitimeKolm Jan 13, 2010 11:59 am by Administratsioon
* Kasutame eesti tähti, mis tähendab et me ei kirjuta nyyd, 6un, r22gin jne. (NB: Juhul kui sa EI SAA täptitähti kirjutada võib kasutada neid tähti ja numbreid.)
* Ei sõima teisi
* Kasutame suurt ja väikest algustähte.
* Suurte tähtedega me ei kirjuta, ainult mingi sõna esiletoomiseks.
* Soovitav pole postitada ainult smaile.
* Ei tee suvalises kohas offtopicut.
* Kasutajanime ei tohi …

[ Full reading ]
Comments: 10
Reklaam
free forum

 

 Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal

Go down 
AutorTeade
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Empty
PostitaminePealkiri: Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal   Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal Icon_minitimeReede Juul 09, 2010 11:21 am

Nikki Reed avalikustas, et Videviku kaasstaar Peter Facinelli lõi kogemata ta oimetuks filmimise ajal.

Näitlejanna, kes mängib Rosalie Hale vampiiri seerias - ütles Digital Spy'le, et see juhtus kui ta filmis ühte action stseeni koos Facinelliga (Carlisle Cullen).

"Peter seletas midagi režissöörile ja tänu neile läätsedele ei ole meil eriti head nägemist ning Peter lõi käed laiali ja virutas mulle otse vastu otsaesist!" seletas ta.

"Ma olin uimane ja läksin istusin maha ning tema muudkui rääkis edasi. Ta isegi ei mõistnud, et oli seda teinud kuni keegi ütles, 'Kas sa mõistad, et sa lõid just Nikkit?' Peter ütles selle peale, 'Oh mu Jumal, ma arvasin, et see oli puu!' See lihtsalt juhtus."

Kaasnäitleja Kellan Lutz rääkis eelnevalt, et ta lõi kogemata ka Jackson Rathbone (Jasper Hale), naljatades et neil oli "väikseid oopsy daisy momente" võtetel.
Tagasi üles Go down
 
Nikki: Peter Facinelli lõi mu oimetuks filmimise ajal
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Nikki räägib Taylori veiderdustest filmivõtete ajal
» Peter Facinelli
» Peter Facinelli räägib Päikesevarjutusest
» Peter Facinelli on WBRZ
» Peter Facinelli On Good Day LA

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Nikki Reed/Rosalie Hale :: Uudised-
Hüppa: