Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Latest topics
» Hindame laulu
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Icon_minitimeby Alice4ever Püh Sept 09, 2012 1:27 am

» -Linda-
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:37 am

» Näidisankeet
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:33 am

» Hindame signatuure
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:10 am

» Loendame numbreid
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:09 am

» Sõnamäng
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:08 am

» Krissu
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:07 am

» Koidukuma uudised
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Icon_minitimeby Alice4ever Laup Juun 23, 2012 8:47 am

» Kes on pildil?
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Icon_minitimeby AliceCullen Kolm Juun 06, 2012 8:26 am

Top posters
Alice-
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_lcapIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Voting_barIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_rcap 
AliceCullen
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_lcapIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Voting_barIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_rcap 
Kissu
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_lcapIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Voting_barIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_rcap 
Seth-
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_lcapIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Voting_barIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_rcap 
Administratsioon
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_lcapIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Voting_barIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_rcap 
haly005
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_lcapIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Voting_barIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_rcap 
Vici
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_lcapIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Voting_barIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_rcap 
Pirks(#)
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_lcapIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Voting_barIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_rcap 
Ashley
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_lcapIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Voting_barIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_rcap 
TwilightLover
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_lcapIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Voting_barIntervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Vote_rcap 
Reeglid
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Icon_minitimeKolm Jan 13, 2010 11:59 am by Administratsioon
* Kasutame eesti tähti, mis tähendab et me ei kirjuta nyyd, 6un, r22gin jne. (NB: Juhul kui sa EI SAA täptitähti kirjutada võib kasutada neid tähti ja numbreid.)
* Ei sõima teisi
* Kasutame suurt ja väikest algustähte.
* Suurte tähtedega me ei kirjuta, ainult mingi sõna esiletoomiseks.
* Soovitav pole postitada ainult smaile.
* Ei tee suvalises kohas offtopicut.
* Kasutajanime ei tohi …

[ Full reading ]
Comments: 10
Reklaam
free forum

 

 Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s.

Go down 
AutorTeade
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Empty
PostitaminePealkiri: Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s.   Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s. Icon_minitimeReede Juul 30, 2010 5:58 am

Millisest rollist sa unistad?
Praegusest. Kõige olulisem roll on alati see, mis on alati hetkel käsil.
Tänu millele suudad säilitada kainet mõistust?
Tänu perekonnale, sõpradele… kõige olulisem on see, et pole mõtet minema visata seda, mis sul olemas on. Inimestel tulevad jamad siis, kui nad üritavad olla keegi teine. Nii kaotad inimesed, kes on sulle kallid. See on umbes sama, nagu sa elaksid topeltelu: see vana elu on ikka sama ja siis see teine elu näitlejana, mille tõttu ma pean ringi reisima ja näen tüdrukuid, kes on mu nime endale käe peale lasknud tatoveerida. Kodus on minu elu normaalne, nagu igal teisel inimeselgi.
See ei paista sind segavat.
Mitte üldse. Ma ei vahetaks oma praegust olukorda mitte millegi vastu kogu maailmas.
Mis sulle meeldib naiste juurest (peale tatoveeringute)?
Lojaalsus. Minu ideaalne naine peaks olema aus ja siiras. Ma pean saama oma naist usaldada.
Kas sa oled kunaga “jaganud” naist sõbraga?
Kahjuks mitte, vähemalt mitte praeguseni.
Kellelt sa küsid nõu?
Inimestelt, keda ma usaldan: sõpradelt ja vanematelt.

Kas sulle meeldib võtta näitlejana riske?
Kindlasti. Näitleja peaks võtma võimalikult nii palju riske, kui vähegi võimalik. Ma imetlen Jacobit selle tõttu, kes ta on: mees, kes kunagi ei anna alla ja võitleb selle eest, millesse ta usub. Paljud inimesed eelistavad Edwardit ja ma mõistan ka seda, ta on väga tore kutt.
Kui sa saaksid valida filmi, mis väljendaks su loomust, millise sa valiksid?
Oma romantilise poole tõttu ma valiksin “The Notebook”-i, oma võitlejapoole tõttu valiksin “The Gladiator”-i. Mulle väga meeldivad superkangelaste filmid nagu Batman või Spider Man. Ma hiljuti avastasin ka Iron Mani tänu väga hea pealelugemise Robert Downey Jr. poolt.
Kas näitlemine on “sinu rada”?
Praegu olen ma näitlejana õnnelik. Ma arvatavasti oleksin hoopis sportlane, kuid näitlemisse on kaastatud nii füüsiline pool, kui ka vaimne, nii, et ma saan proovida paljusid erinevaid asju. Mulle meeldib ka kirjutada, kes teab, äkki mõnel päeval saan ma hoopis olla mõne filmi režissöör. Kuid sellest on veel vara rääkida.
Tagasi üles Go down
 
Intervjuu “Italy Nick Magazine”-s.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Taylor Lautner In GQ Magazine!!
» Kellan Lutz In DaMan Magazine!!
» Ashley Greene In ASOS Magazine!
» PopStar Magazine räägib Boo Boo Stewartiga
» Jackson Rathbone In Troix Magazine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Taylor Lautner/Jacob Black :: Uudised-
Hüppa: