Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Latest topics
» Hindame laulu
Kristeni intervjuu Koidukumast Icon_minitimeby Alice4ever Püh Sept 09, 2012 1:27 am

» -Linda-
Kristeni intervjuu Koidukumast Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:37 am

» Näidisankeet
Kristeni intervjuu Koidukumast Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:33 am

» Hindame signatuure
Kristeni intervjuu Koidukumast Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:10 am

» Loendame numbreid
Kristeni intervjuu Koidukumast Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:09 am

» Sõnamäng
Kristeni intervjuu Koidukumast Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:08 am

» Krissu
Kristeni intervjuu Koidukumast Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:07 am

» Koidukuma uudised
Kristeni intervjuu Koidukumast Icon_minitimeby Alice4ever Laup Juun 23, 2012 8:47 am

» Kes on pildil?
Kristeni intervjuu Koidukumast Icon_minitimeby AliceCullen Kolm Juun 06, 2012 8:26 am

Top posters
Alice-
Kristeni intervjuu Koidukumast Vote_lcapKristeni intervjuu Koidukumast Voting_barKristeni intervjuu Koidukumast Vote_rcap 
AliceCullen
Kristeni intervjuu Koidukumast Vote_lcapKristeni intervjuu Koidukumast Voting_barKristeni intervjuu Koidukumast Vote_rcap 
Kissu
Kristeni intervjuu Koidukumast Vote_lcapKristeni intervjuu Koidukumast Voting_barKristeni intervjuu Koidukumast Vote_rcap 
Seth-
Kristeni intervjuu Koidukumast Vote_lcapKristeni intervjuu Koidukumast Voting_barKristeni intervjuu Koidukumast Vote_rcap 
Administratsioon
Kristeni intervjuu Koidukumast Vote_lcapKristeni intervjuu Koidukumast Voting_barKristeni intervjuu Koidukumast Vote_rcap 
haly005
Kristeni intervjuu Koidukumast Vote_lcapKristeni intervjuu Koidukumast Voting_barKristeni intervjuu Koidukumast Vote_rcap 
Vici
Kristeni intervjuu Koidukumast Vote_lcapKristeni intervjuu Koidukumast Voting_barKristeni intervjuu Koidukumast Vote_rcap 
Pirks(#)
Kristeni intervjuu Koidukumast Vote_lcapKristeni intervjuu Koidukumast Voting_barKristeni intervjuu Koidukumast Vote_rcap 
Ashley
Kristeni intervjuu Koidukumast Vote_lcapKristeni intervjuu Koidukumast Voting_barKristeni intervjuu Koidukumast Vote_rcap 
TwilightLover
Kristeni intervjuu Koidukumast Vote_lcapKristeni intervjuu Koidukumast Voting_barKristeni intervjuu Koidukumast Vote_rcap 
Reeglid
Kristeni intervjuu Koidukumast Icon_minitimeKolm Jan 13, 2010 11:59 am by Administratsioon
* Kasutame eesti tähti, mis tähendab et me ei kirjuta nyyd, 6un, r22gin jne. (NB: Juhul kui sa EI SAA täptitähti kirjutada võib kasutada neid tähti ja numbreid.)
* Ei sõima teisi
* Kasutame suurt ja väikest algustähte.
* Suurte tähtedega me ei kirjuta, ainult mingi sõna esiletoomiseks.
* Soovitav pole postitada ainult smaile.
* Ei tee suvalises kohas offtopicut.
* Kasutajanime ei tohi …

[ Full reading ]
Comments: 10
Reklaam
free forum

 

 Kristeni intervjuu Koidukumast

Go down 
AutorTeade
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Kristeni intervjuu Koidukumast Empty
PostitaminePealkiri: Kristeni intervjuu Koidukumast   Kristeni intervjuu Koidukumast Icon_minitimePüh Aug 15, 2010 8:02 am

Kui kaua oled sa teadnud, et Koidukumast tuleb kaks filmi ja kui kaua võtted kestavad?

Kristen: Võtted tulevad nii umbes kuus kuud. Me alustame oktoobris. Ma arvan, et me lõpeti kuni märtsini või midagi sellist, äkki veebruaris. Ma tegelikult ei vaata väga ajakava. Nad on sellest juba väga kaua aega rääkinud, et tuleb kaks filmi. Ja me kõik teadsime, et kindlasti tuleb kaks filmi juba terve igaviku.

Mis disainerit sa tahaks näha Bella pulma kleiti disainimas ja kui sina saaksid selle välja mõelda, milline see siis oleks?

Kristen: No Stephenie [Meyer] vastutab selle eest täielikult. Ma olen kindel, et tal on head ideed. Mina ei ole selle peale eriti mõelnud. Aga ma tunnen, et Bella tahaks kindlasti midagi nagu väga klassikalist ja lihtsat, ja väga ilusat ka. Disainerite koha pealt pole mul üldse ideesid.

Kas see oleks valge?

Kristen: Ja, või nagu kreemjas, aga kindlasti klassikaline. Ta ei taha abielluda, aga sest et see tähendab Edwardile nii palju ja tal on nii erinevad tunded ja väga erinevad väärtused, Bella on nõus seda tegema. Ma arvan, et sellest saab üks väga ilus ja tohutu pulm, sest Edward tahab seda. Tavaliselt on vastupidi. Tavaliselt tahab tüdruk seda. See on nunnu.

Allikas: http://kristenstewarteesti.wordpress.com/page/2/
Tagasi üles Go down
 
Kristeni intervjuu Koidukumast
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kristeni intervjuu Päikesevarjutuse esilinastusel
» Kristeni Jay Leno show lavatagune intervjuu
» Access Hollywood intervjuu Kristeni ja Robertiga
» Kristeni Glamour Awards’i kõne
» Cineplex intervjuu Kristeni ja Robertiga Comic-Conil

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Kristen Stewart/ Bella Swan :: Uudised-
Hüppa: