Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Latest topics
» Hindame laulu
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Icon_minitimeby Alice4ever Püh Sept 09, 2012 1:27 am

» -Linda-
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:37 am

» Näidisankeet
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:33 am

» Hindame signatuure
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:10 am

» Loendame numbreid
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:09 am

» Sõnamäng
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:08 am

» Krissu
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:07 am

» Koidukuma uudised
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Icon_minitimeby Alice4ever Laup Juun 23, 2012 8:47 am

» Kes on pildil?
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Icon_minitimeby AliceCullen Kolm Juun 06, 2012 8:26 am

Top posters
Alice-
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_lcapKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Voting_barKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_rcap 
AliceCullen
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_lcapKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Voting_barKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_rcap 
Kissu
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_lcapKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Voting_barKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_rcap 
Seth-
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_lcapKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Voting_barKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_rcap 
Administratsioon
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_lcapKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Voting_barKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_rcap 
haly005
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_lcapKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Voting_barKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_rcap 
Vici
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_lcapKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Voting_barKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_rcap 
Pirks(#)
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_lcapKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Voting_barKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_rcap 
Ashley
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_lcapKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Voting_barKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_rcap 
TwilightLover
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_lcapKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Voting_barKristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Vote_rcap 
Reeglid
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Icon_minitimeKolm Jan 13, 2010 11:59 am by Administratsioon
* Kasutame eesti tähti, mis tähendab et me ei kirjuta nyyd, 6un, r22gin jne. (NB: Juhul kui sa EI SAA täptitähti kirjutada võib kasutada neid tähti ja numbreid.)
* Ei sõima teisi
* Kasutame suurt ja väikest algustähte.
* Suurte tähtedega me ei kirjuta, ainult mingi sõna esiletoomiseks.
* Soovitav pole postitada ainult smaile.
* Ei tee suvalises kohas offtopicut.
* Kasutajanime ei tohi …

[ Full reading ]
Comments: 10
Reklaam
free forum

 

 Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine”

Go down 
AutorTeade
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Empty
PostitaminePealkiri: Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine”   Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine” Icon_minitimeNelj Sept 02, 2010 6:49 am

Kristen Stewart arvab, et ta on “hull kassi naine.”

Ta arvab, et tal on igav elu, sest ta on väga palju koos oma kassiga kodus.

Ta ütles: “Ma olen nii igav. Ei, päriselt ka. Ma istun koos kassiga kodus. Ma olen hull kassi naine, andke mulle paar aastat. Hetkel on mul ainult üks kass, aga tema on minu kinnisidee, nii et varsti võib olla rohkem!

Allikas: http://kristenstewarteesti.wordpress.com/
Tagasi üles Go down
 
Kristen arvab, et ta on “hull kassi naine”
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Jodie Foster arvab, et Kristen Stewart ei sobi näitlejaks
» Kristen autoõnnetuses
» Kristen ja Taylor TOP 20-s
» 60 seconds with Kristen Stewart
» Kristen Stewart on hea sõber!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Kristen Stewart/ Bella Swan :: Uudised-
Hüppa: