Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Latest topics
» Hindame laulu
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Icon_minitimeby Alice4ever Püh Sept 09, 2012 1:27 am

» -Linda-
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:37 am

» Näidisankeet
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:33 am

» Hindame signatuure
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:10 am

» Loendame numbreid
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:09 am

» Sõnamäng
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:08 am

» Krissu
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:07 am

» Koidukuma uudised
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Icon_minitimeby Alice4ever Laup Juun 23, 2012 8:47 am

» Kes on pildil?
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Icon_minitimeby AliceCullen Kolm Juun 06, 2012 8:26 am

Top posters
Alice-
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_lcapNyloni lühike intervjuu Nikkiga Voting_barNyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_rcap 
AliceCullen
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_lcapNyloni lühike intervjuu Nikkiga Voting_barNyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_rcap 
Kissu
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_lcapNyloni lühike intervjuu Nikkiga Voting_barNyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_rcap 
Seth-
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_lcapNyloni lühike intervjuu Nikkiga Voting_barNyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_rcap 
Administratsioon
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_lcapNyloni lühike intervjuu Nikkiga Voting_barNyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_rcap 
haly005
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_lcapNyloni lühike intervjuu Nikkiga Voting_barNyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_rcap 
Vici
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_lcapNyloni lühike intervjuu Nikkiga Voting_barNyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_rcap 
Pirks(#)
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_lcapNyloni lühike intervjuu Nikkiga Voting_barNyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_rcap 
Ashley
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_lcapNyloni lühike intervjuu Nikkiga Voting_barNyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_rcap 
TwilightLover
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_lcapNyloni lühike intervjuu Nikkiga Voting_barNyloni lühike intervjuu Nikkiga Vote_rcap 
Reeglid
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Icon_minitimeKolm Jan 13, 2010 11:59 am by Administratsioon
* Kasutame eesti tähti, mis tähendab et me ei kirjuta nyyd, 6un, r22gin jne. (NB: Juhul kui sa EI SAA täptitähti kirjutada võib kasutada neid tähti ja numbreid.)
* Ei sõima teisi
* Kasutame suurt ja väikest algustähte.
* Suurte tähtedega me ei kirjuta, ainult mingi sõna esiletoomiseks.
* Soovitav pole postitada ainult smaile.
* Ei tee suvalises kohas offtopicut.
* Kasutajanime ei tohi …

[ Full reading ]
Comments: 10
Reklaam
free forum

 

 Nyloni lühike intervjuu Nikkiga

Go down 
AutorTeade
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Empty
PostitaminePealkiri: Nyloni lühike intervjuu Nikkiga   Nyloni lühike intervjuu Nikkiga Icon_minitimePüh Okt 10, 2010 1:18 am

Nylon tegi Nikkiga väikese intervjuu Swatchi moeüritusel 6.oktoobril.


Sa kannad nelja Swatchi korraga! Sa näed välja nagu Molly Ringwald 80ndate filmis!
Ma tean! Mulle meeldib, et nad on nii lihtsad. Ma arvan, et õppisin ära kuidas ühelt aega öelda.

Peale Videviku oled sa ka uues filmis Catch 44 koos Deborah Ann Woll'iga, õigus?
Ta on nii hämmastav.

Kas te sõbrunesite kui rääkisite vampiiridest?
Ha, ei. Okey võib-olla küll. Kuigi ta on suurepärane True Blood'is on ta päriselus nii erinev oma tegelasest. Ta on nii tark, natukene introvertne ja lihtsalt nii mõtlik kõige suhtes. Ma kirjutasin tegelikult ka oma blogis tema ja ta poissõbra kohta.

Kui tihti sa blogitad?
Nii tihti kui saan. Kirjutamine on alati olnud minu jaoks väga tähtis.

Sa olid kirjanik enne näitlemist.
Põhimõtteliselt jah! See on asi mida ma jään alati armastama.

Allikas: http://nikkir.ucoz.net/
Tagasi üles Go down
 
Nyloni lühike intervjuu Nikkiga
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» MTV intervjuu Nikkiga TCA'sil
» ET intervjuu Nikkiga
» SheKnows intervjuu Nikkiga
» OTRC intervjuu Nikkiga Comic-Conil
» Bree Tanneri lühike teine elu: Päikesevarjutuse lühiromaan

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Nikki Reed/Rosalie Hale :: Uudised-
Hüppa: