Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Latest topics
» Hindame laulu
Koidukuma uudised Icon_minitimeby Alice4ever Püh Sept 09, 2012 1:27 am

» -Linda-
Koidukuma uudised Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:37 am

» Näidisankeet
Koidukuma uudised Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:33 am

» Hindame signatuure
Koidukuma uudised Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:10 am

» Loendame numbreid
Koidukuma uudised Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:09 am

» Sõnamäng
Koidukuma uudised Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:08 am

» Krissu
Koidukuma uudised Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:07 am

» Koidukuma uudised
Koidukuma uudised Icon_minitimeby Alice4ever Laup Juun 23, 2012 8:47 am

» Kes on pildil?
Koidukuma uudised Icon_minitimeby AliceCullen Kolm Juun 06, 2012 8:26 am

Top posters
Alice-
Koidukuma uudised Vote_lcapKoidukuma uudised Voting_barKoidukuma uudised Vote_rcap 
AliceCullen
Koidukuma uudised Vote_lcapKoidukuma uudised Voting_barKoidukuma uudised Vote_rcap 
Kissu
Koidukuma uudised Vote_lcapKoidukuma uudised Voting_barKoidukuma uudised Vote_rcap 
Seth-
Koidukuma uudised Vote_lcapKoidukuma uudised Voting_barKoidukuma uudised Vote_rcap 
Administratsioon
Koidukuma uudised Vote_lcapKoidukuma uudised Voting_barKoidukuma uudised Vote_rcap 
haly005
Koidukuma uudised Vote_lcapKoidukuma uudised Voting_barKoidukuma uudised Vote_rcap 
Vici
Koidukuma uudised Vote_lcapKoidukuma uudised Voting_barKoidukuma uudised Vote_rcap 
Pirks(#)
Koidukuma uudised Vote_lcapKoidukuma uudised Voting_barKoidukuma uudised Vote_rcap 
Ashley
Koidukuma uudised Vote_lcapKoidukuma uudised Voting_barKoidukuma uudised Vote_rcap 
TwilightLover
Koidukuma uudised Vote_lcapKoidukuma uudised Voting_barKoidukuma uudised Vote_rcap 
Reeglid
Koidukuma uudised Icon_minitimeKolm Jan 13, 2010 11:59 am by Administratsioon
* Kasutame eesti tähti, mis tähendab et me ei kirjuta nyyd, 6un, r22gin jne. (NB: Juhul kui sa EI SAA täptitähti kirjutada võib kasutada neid tähti ja numbreid.)
* Ei sõima teisi
* Kasutame suurt ja väikest algustähte.
* Suurte tähtedega me ei kirjuta, ainult mingi sõna esiletoomiseks.
* Soovitav pole postitada ainult smaile.
* Ei tee suvalises kohas offtopicut.
* Kasutajanime ei tohi …

[ Full reading ]
Comments: 10
Reklaam
free forum

 

 Koidukuma uudised

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
AliceCullen
Tõusev staar
AliceCullen


Postituste arv : 1183
Join date : 28/06/2010
Age : 36
Asukoht : paide

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeReede Okt 15, 2010 11:32 am

Summit Entertainment teatas täna Iiri, Rumeenia, Amazoni, Egiptuse klannide ja Ameerika ja Euroopa nomaadide näitlejate nimekirjad!

AMAZONI KLANN:

Amazoni klann koosneb näitlejatest nagu Tracey Heggins Senna osatäitjana ja Judi Shekoni Zafrina osatäitjana.

Nad on üks vanimaid vampiire maailmas. Senna ja Zafrina on Vana Amazonase hõimu järeltulijad. Nad on elanud väljaspool tsivilisatsiooni sajandeid ja sellepärast pole nad huvitatud inimeste tegemistest. Kuigi nad joovad inimverd, on nad Cullenitele kui perekond.

EGIPTUSE KLANN:

Egiptuse klann koosneb järgmistest liikmetest:

Omar Metwally, kes mängib Amoni.

Andrea Gabrieli, kes kehastab filmis Kebit.

Rami Malek, kes hakkab fimis Benjamini mängima.

Angela Sarafyan, kes mängib filmis Tiat.

Egiptuse klann koosneb Kebist, Benjaminist, Tiast ja Amonist. Amon on nende juht. Kuigi nad ei ole bioloogiline perekond, võiksid nad läbi saada ühe perekonnana. Egiptuse klann hoiavad Volturidest eemale ja kardavad Arot.

IIRIMAA KLANN:

Iiri klann koosneb näitlejatest nagu Marlane Barnes, kes hakkab mängima Maggiet. Näitleja Lisa Howard hakkab mängima Siobhani ja Patrick Brennan Liamit.

Iiri klann on suhteliselt noor grupp, mis asutati Siobhani ja Liami poolt, kuid Maggie talent tegi selle klanni väga eriliseks. Nad ei ole “taimetoitlased”, kuid nad on väga tsiviliseeritud.

RUMEENIA KLANN:

Rumeenia klann koosneb Noel Fisherist, kes hakkab mängima Vladimirit ja Gury Weinbergist, kes hakkab mängima Stefanit.

Rumeenia klann on üks vanimaid klanne maailmas ja nad olid vampiirimaailma liidrid, kuni Voluturid nende asemele tulid. Sel põhjusel tahavad nad Volturidele kättemaksu.

AMEERIKA NOMAADID:

Nimekiri näitlejatest, kes hakkavad Ameerika Nomaade mängima:

Lee Pace hakkab mängima Garretit.

Toni Trucks hakkab mängima Maryt.

Bill Tangradi hakkab mängima Randalli.

Eric Odom hakkab mängima Peterit.

Valorie Currie hakkab mängima Charlottet.

Garrett pole kunagi kaotanud oma eluvaimu, mis oli tal inimesena ja armastab head võitlust. Kuigi ta pole “taimetoitlane” on ta üks Carlisle vanimaid ja lähedasemaid sõpru.

EUROOPA NOMAADID:

Euroopa nomaadi hakkab mängima näitleja nimega Joe Anderson. Ta mängib “Koidukumas” Alistari.

Alistaril on väga sügav iseloom ja väga suur isikupära. Kuigi Carlisle loeb teda oma väga lähedaseks sõbraks, ei külasta Alistar Culleneid rohkem kui üks kord saja aasta jooksul.

Väga palju on arutletud selle üle, kes hakkab “Koidukuma” teises osas mängima Nahueli. Nahuel on poolinimene-poolvampiir nagu Renesmeegi. Kuulujutt, et Drew Roy seda osa “Koidukumas” Nahueli osa mängima on valed. Drew Foy isegi ei teadnud seda, et sellised kuulujutud ringi liiguvad.

Aldo Quintino avaldas oma veebisaidil sellise teate:

Viimastel nädalatel on olnud hullumaja! Mul on põnev uudis, mida ma tahaksin teiega jagada. Eelmisel nädalal käisin Nahueli osa jaoks kandideerimas. Tahaksin väga “Koidukuma” teises osas mängida. Olen saanud teilt väga suurt toetust ja ma tänan teid. See tähendab, et te tahate mind näha Nahueli mängima ja oleks väga lahe kui ma selle osa saaksin.

Model Managment Facebook teatas hiljuti oma veebisaidil:
MMG modell/näitljeal Raj Patelil oli just esinemisproov, et saada Nahueli osa “Koidukuma” teises osas. See oleks Raj esimene päris filmiroll. Hoiame talle poialt ja loodame, et ta selle rolli ka saab.

Kumba näitlejat eelistaksid Sina näha Nahueli rolli mängimas?

e: Renesmee - Mackenzie Foy
Irina Denali - Maggie Grace
Tanya Denali - MyAnna Buring
Katrina (Kate) Denali - Casey LaBow
Carmen - Mia Maestro
Eleazar - Christian Camargo

NB! Ma ei osanud seda teemat mujale paigutada, loodan et võisin siia panna Razz
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeReede Okt 15, 2010 12:10 pm

Tahtsin ise ka seda uudist panna siia foorumisse kuhugi, aga ei teadnud ka kuhu panna . Siia isegi sobib Very Happy

Armas. Ma tahaks et Nahueli mängiks Drew Roy või siis see mm, Aldo Quintino . aga jah, olen rahul kõigiga Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceCullen
Tõusev staar
AliceCullen


Postituste arv : 1183
Join date : 28/06/2010
Age : 36
Asukoht : paide

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeReede Okt 15, 2010 12:30 pm

Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceCullen
Tõusev staar
AliceCullen


Postituste arv : 1183
Join date : 28/06/2010
Age : 36
Asukoht : paide

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeEsm Nov 08, 2010 1:10 pm

Edwardi soeng “Koidukumas”. Meeldib või mitte?

Esimesed pildid “Koidukuma” filmimistelt on juba internetti laekunud. Fännidele on esitatud aga küsimus, kas Teile meeldib Edwardi uus soeng või mitte? Pilt soengu kohta pole just parim, aga Me loodame, et piisav teile otsustamiseks. Mida arvavad Eesti fännid Edwardi uuest soengust?
Koidukuma uudised 189741852

Punasega võivad kirjutada ainult Moded ja Adminnid!
-Alice
Tagasi üles Go down
AliceCullen
Tõusev staar
AliceCullen


Postituste arv : 1183
Join date : 28/06/2010
Age : 36
Asukoht : paide

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeEsm Nov 08, 2010 1:14 pm

Huvitav, mis stseenist need pildid on?? scratch

Ära tee mitu postitust järjest.
-Alice
Tagasi üles Go down
tay
Tutvuja
tay


Postituste arv : 44
Join date : 07/11/2010
Age : 27
Asukoht : tartu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeKolm Nov 10, 2010 7:36 am

mulle meeldib väga see pilt võibolla isegi rohkem kui teine soeng !!
aga teine on ka väga olis Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Tagasi üles Go down
AliceCullen
Tõusev staar
AliceCullen


Postituste arv : 1183
Join date : 28/06/2010
Age : 36
Asukoht : paide

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeKolm Nov 24, 2010 4:00 am

Michael Sheen räägib “Koidukumast”
Koidukuma uudised Michael-sheen1

Michael Sheen (ehk Aro) rääkis Access Hollywoodi tiimiga 2010 BAFTA Los Angeles Britannia Awardsil.

Michael: “Ma ootan väga oma osa mängimist “Koidukumas”, mida ma saan alustada detsembris. Ma ootan seda väga! On tore minna tagasi ja mängida viimases kahes osas kuna eelmises filmis ma mängida ei saanud. Kuigi mina osa ei olegi väga pikk, kuid siiski oluline ja ma hindan seda väga.”

Lisaks küsiti temalt ka natuke detailsemalt filmimiste kohta, kuid kahjuks pidi Michael ei ütlema, kuna tal on keelatud midagi täpsemalt rääkida.

Allikas: http://givemesometwi.wordpress.com/
Tagasi üles Go down
AliceCullen
Tõusev staar
AliceCullen


Postituste arv : 1183
Join date : 28/06/2010
Age : 36
Asukoht : paide

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeReede Dets 24, 2010 12:59 pm

Videvikuteemaline jõulukuusk...

Koidukuma uudised 119


Pildil näete “Videviku” teemalist jõulupuud ning ka kaunistusi. Kas ka Teil on toas mõni “Videviku” teemaline kaunistus? Kuidas meeldib teile see kuusk?

Allikas: videvikumeedia
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimePüh Jan 23, 2011 3:41 am

Koidukuma esimese osa ametlik logo!

Koidukuma uudised 228528107-9ab064a128c27704d4cb786e22ac104a_4d39bb90-scaled-560x362

Allikas: http://givemesometwi.wordpress.com/
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeEsm Veeb 07, 2011 11:22 am

Koidukuma materjali näidatakse Comic-Con’il?

Räägitakse, et Koidukuma 1. osa materjale näidatakse juulis toimuval Comic-Con-il!

Selle aasta Comic-Con tundub tulevat suurim, mis eales olnud on. Suurte karjuvate teismeliste tüdrukute karjade saatel näitab Summit Entertainment arvatavasti materjale aasta lõpus väljatulevast Koidukuma 1. osast. Samuti on kohal ka selle filmi staarid.

Seoses sellega müüdi 4 päeva kestva pressikonverentsi piletid välja 3 tunniga!

Allikas: http://kristenstewarteesti.wordpress.com/
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeEsm Veeb 07, 2011 11:24 am

Robert mängib Koidukumas “Renesmee`s Lullaby”

arter Burwell kinnitas, et ta just lõpetas “Renesmee`s Lullaby” kirjutamise ning see tuleb ka filmi, kus Robert mängib seda ekraanil. !

Carter Burwell kirjutas ka Videvikule laulu “Bella`s Lullaby”.

Allikas: http://eestividevik.wordpress.com
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeNelj Veeb 10, 2011 6:45 am

Cameron Bright räägib Videviku saagast.


Koidukuma uudised IMG_1178-560x373

Allikas: http://www.breakingdawnmovie.org/ / www.youtube.com
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeReede Veeb 11, 2011 6:21 am

Kaks Koidukuma stseeni filmitakse Vancouveris

Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner ja Kellan Lutz ning kogu ülejäänud gäng lähevad Vancouverisse, BC, Kanadasse filmima 14.märts – isegi tänav on teada, kus nad filmivad Beatty St. Vancouveris.

Allikas: http://eestividevik.wordpress.com/
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeEsm Veeb 14, 2011 7:09 am

Intervjuu Boo Boo Stewartiga



Intervjuu Boo Boo Stewartiga “Koidukuma” teemal. Muidugi esitatakse ka Libahuntidele traditsiooniliseks saanud küsimus ehk kas teda ka ilma särgita võid näha. Lisaks kinnitab Boo Boo ka seda, et filmimistel on tõesti lõbus.

Allikas: http://givemesometwi.wordpress.com/
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeNelj Veeb 24, 2011 4:28 am

Christie Burke mängib teismelist Renesmeed ?

TwiCraddict-il on natuke infot selle kohta, et teismelist Renesmeed võib mängida Christie Burke.

Seda ei tea, kas ta mängib või mitte, sest Summit pole seda kinnitanud.

Koidukuma uudised Christinaburke171
Koidukuma uudised ChristieBurke_wix_mp_256

Allikas: http://eestividevik.wordpress.com/
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeReede Veeb 25, 2011 3:43 am

Huntide esimene Koidukuma võttepäev

Eile 24. veebruar oli huntide esimene Koidukuma võttepäev. Nad alustasid filmimist juba hommikul vara kell 6. Nad ütlesid ka, et seal oli nii külm. Ja nad pidid nagu ikka särgita olema.

Muidugi on ka Taylor seal. Aga kuidas õnnestus Tayloril Vancouverisse saada, ilma, et keegi oleks teda märganud. Igatahes on Taylor ja ülejäänud hundid nüüd Vancouveris filmimas.


Intervjuu Noel Fisheriga Koidukumast

Hiljutises intervjuus Noel Fisher (aka Vladimir/Rumeenia klann) koos Rebecca Murrayga, rääkis Koidukumast About.com-iga.

Ma tõlkisin ära enamus küsimusi ja vastuseid, loodan, et meeldib.

“Ma tean, et sul ei ole lubatud palju öelda Koidukuma kohta, aga kas sa oled oma stseenid juba ära filminud ?”

Noel Fisher: “Jah, tegelikult. Ma olen tagasi Los Angeleses, sest mul on 2-nädalane paus. Me oleme valmis Louisiana osaga – me kõik oleme valmis sellega. Suurim osa mu tegelase asjadest on tehtud. Meil on veel mõned asjad; ma saan minna tagasi koju Vancouverisse esimest korda töötama. See on selline lõbus – see on tore võimalus minna tagasi koju. Nii, me siis läheme ja filmime paar asja veel seal. See on olnud väga lõbus. Kõigil on tõesti lahe.”

“Kõik vanad näitlejad teavad üksteist hästi aga seal on suur grupp uusi näitlejaid, kes mängivad Koidukumas. Kuidas sul on heaks kiitnud veteranid?”

Noel Fisher: “Oh, täiesti. Täielikult. See on tõesti tore asi, et võtetel on kõik väga kutsuvad. Sa hängid seal ringi kõigiga, kes juhtuvad sinuga samal ajal tööl olema, sa saad nõuandeid mõnedelt veteran Volturidelt, sa tead mida ma mõtlen ? See on lihtsalt üks suur ringi hängimine. Võtsime üle Hiltoni Baton Rouge kesklinnas. See oli sõna otses mõttes nagu 60 või 70 inimest peatuvad selles ühes hotellis. See oli lihtsalt suur ühingutuba.”

“Mis nõuandeid nad andsid sulle?”

Noel Fisher: “Nagu, kus on kõige lahedamad kohad, kuhu minna, ütleme, kokkutulekuid. Tead, sest paljud neist on saanud teha mõned head reisid, nad on reisinud üle maailma, et külastada imelisi fänne. Lihtsalt lahedaid asju, mida teha erinevates linnades. Nad on osa, tõesti sellest omamoodi suurest maailmast, see on Videviku fenomen, nad lihtsalt tahtsid tervitada uustulnukaid ja õelda, “Hey, siin on mõned asjad, mida te tahaksite kontrollida, kui olete siin.” “

“Ma kujutan ette kõiki su rolle, see on kõige uuritavam ja räägitavam, sest Videvikul on tohutu fännide baas. Kuidas sa toime tuled selle survega ?”

Noel Fisher: “Noh ma lähenen sellele nagu igale oma teisele rollile, tead? See on kindlasti teistsuguse leveliga paljastus, aga tõesti ma püüan ja muretsen ise selle üle, mille eest ma vastutan. Ma arvan, et kui ma suudan tuua väga laheda tegelase… Mul oli piisavalt õnne, et saada väga lahe tegelane ja ma saan tõesti tuua palju, midagi ,mida ma arvan, et veel nähtud ei ole. Nii, et ma arvan, et kui ma teen seda, oma tööd, ülejäänud hoolitsevad selle eest ise.”

“Kas see on raske minna mõtteviisilt üheks väga võimsaks vampiiriks? Kuidas sulle tundub ennast selles mängida ?”

Noel Fisher: “Tead, mis on tõesti naljakas, see et tegelikult läetsed aitavad päris palju, sest sa näed ennast peeglist ja sa lihtsalt tunned ennast väga vampiirilikuna.”

“Ilma kihvadeta, kas on raskem ette kujutada ennast vampiirina ? Kas sa küsisid Stephenie Meyeri valikut luua vampiirid ilma kihvadeta ?”

Noel Fisher: “Ei, ma arvan, et see on just huvitav, sest vampiirid Stephenie maailmas on nii erinevad teistest vampiiridest, keda me oleme näinud. Sa saad oma garderoobi, mis on tõesti hämmastav kõigi jaoks. Kõik uustulnukad paistavad väga lahedad, ja kõik veteranid on alati paistnud lahedad, nii nad on nagu jätkanud seda trendi. Nad lasevad meil välja näha väga lahedad, nii sa saad oma riided, sul on oma meik ja tehtud oma juuksed ning oma silmad ja sa tunned seda. Sa kindlasti tunned seda. Just nagu võitlus: Los Angeles, sa tõesti tunned seda, kui paned selga kogu selle varustuse ja jalutad ringi käes M4, ja see paneb sind tundma nagu mereväelane.”

“Kas sa saad rohkem teda Vladimiri taustast? Kas sa saad mõnda näpunäidet Stephenielt, mis sisaldab infot, mida me ei loe raamatust ?”

Noel Fisher: “Ma võtsin koos Bill Condoniga istet aga ei. See on nagu sa tahaksid veenduda, et oled raamatut lugenud – või vähemalt ma tegin. Ma tahtsin veenduda, et loen raamatut ja et ma teadsin kõike. Ma tegin ka natuke neti otsingut. Üks suuri asju on see, et seal on nii palju lehti, see on suur maailm, mida sa saad uurida netist. Kõik need teised inimesed on teinud uurimisi ja nad teavad kõiki neid asju, ja on kulutanud palju aega. Paned Googlesse “Vladimir” ja hunnik asju läheb üles, ja sa saadki tausta.”

“Ma kujutan ette, et raamatud ei ole midagi, mida sa oleks lugenud, sa ei ole olnud seotud filmiga. Kas see on tõsi või meeldivad sulle vampiirid ?”

Noel Fisher: “Ma ei olnud neid lugenud. Mu ema on tegelikult raamatukoguhoidja, nii et ma olin neist enne kuulnud, kuid mul ei olnud palju aega, et teha tublisti lugemist. Aga ei, ma olen vaadanud kõiki filme ja see on kindel, et see on üks, mida ma olen lugenud ja süvenesin nii kuidas suutsin.”

“Kas sa tegid midagi erilist, et luua sidemeid näitlejaga, kes mängib Stefanit?”

Noel Fisher: “Noh, õnneks minu jaoks, Guri Weinberg mängib Stefanit ja meil on lihtsalt tegelikult väga loomulik sõprus, just selline tuli meie esimesel kohtumisel. Nii et see tõesti aitas.”

“Kas te lõpetate üksteise lauseid nagu raamatus ?”

Noel Fisher: “(naerab) Me ei ole veel päris seal. Anna meile paar aastat.”

“Direktor Bill Condon ei ole tuntud selliste filmide filmimisega. Kuidas sa arvad, et ta saab hakkama märulistseenidega ?”

Noel Fisher: “Ma arvan, et saab nendega hakkama väga hästi. Asjad, mida ma olen näinud… kahjuks ma ei ole näinud märuli asju, aga ma olen kuulnud seda – kuulujutte võtetelt, et see näeb hämmastav välja. Ei, ma parandan seda. Ma sain näha oma võitluse ühte järjestust. Nad on tõesti, tõesti… Ma arvan, et see saab olema väga lahe.”

“Kas see peaaegu järgib raamatut ?”

Noel Fisher: “Jah, nii see on. Absoluutselt.”

“Nii, see tähendab, siis, et me kuuleme Jacob Black`i (Taylor Lautnerit) kutsumas sind Dracula 1-ks ?”

Noel Fisher: “(naerab) Ei saa sulle seda õelda !”

“Ma pidin proovima.”

Noel Fisher: “Absoluutselt.”

Allikas: http://eestividevik.wordpress.com/
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimePüh Veeb 27, 2011 6:10 am

Billy Burke räägib Koidukumast

Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimePüh Veeb 27, 2011 6:33 am

JD Pardo mängib Nahueli

Summit Entertainment kinnitas seda, et JD Pardo hakkab mängima Koidukumas Nahueli.
Koidukuma uudised JDPardo

Allikas: http://eestividevik.wordpress.com/
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeReede Märts 04, 2011 11:27 pm

ClevverTV räägib “Koidukumast”

Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimePüh Märts 06, 2011 4:58 am

Lee Pace räägib Koidukumast, Bill Condonist ja Kristen Stewartist

Ma unistasin, kas sa saad rääkida oma rollist (Garrett) Videviku Saaga: Koidukuma – 2 osas. Kas sa annad meile mõne detaili tegelase kohta ? Kas ta on üks Volturidest ?

Lee Pace: “Ei, ma olen hea. Ma liitun Cullenite tiimiga. Ma olen ainult viimases filmis. Ma mängin Garrettit, kes siseneb stseeni viimases filmis. Ma saan “plahvatuse” sellega. Bill Condon on võimas. Ma mõtlen, oled sa kunagi näinud tema filmi, mis sulle ei meeldi ?

Ei.

Lee Pace: “See on nagu ka mina tundsin. Need filmid on, mis nad on. See pole minu liiki film, aga ma pean ütlema, töötada koos Billiga ja saada tema juhatamisel natuke näidelda, see on totaalselt minu liiki film. See on väga lahe. See on tõesti lahe ja tume. Ta saab Kristenist aru suurepäraselt. Kristen paistab filmis uskumatu. Ta paistab nagu filmistaar.

Allikas: http://eestividevik.wordpress.com/
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeTeis Märts 08, 2011 4:31 am

Tinsel Korey on põnevil Koidukuma pulma üle.



Allikas: http://www.breakingdawnmovie.org/
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeReede Märts 11, 2011 10:25 am

Koidukuma materjalid Comic-Con’il

Nüüd on kindel, et sel aastal näidatakse Camic-Con’i pressikonverentsil midagi Koidukumast!



Allikas: http://kristenstewarteesti.wordpress.com/
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeLaup Märts 12, 2011 1:40 am

Koidukuma osatäitjad evakueeriti

Eile hommikul oli Jaapanis suur maavärin ja Koidukuma osatäitjate kaitseks evakueeriti nad Tofino’st Port Alberni, B.C.’sse ning filmimine lükati edasi. Summit Entertainment ütles:

Kuna võib tulla tsunaami, siis Videviku Saaga: Koidukuma filmimine on edasi lükatud. Kõik osatäitjad ja meeskond evakueeriti filmitootmise baaslaagrisse. Kõik on kaitstud ja terved.

Tore, et kõikide Koidukuma osatäitjatega kõik korras on ja pole hullu, et filmimine edasi lükkub, ohutus ennekõige.

Tinsel Korey(Emily Uley) postitas ka Twitteris kurbu sõnumeid:

Koidukuma uudised Tinsel-korey-tsunami-tweet-1-560x348
Koidukuma uudised Tinsel-korey-tsunami-tweet-2-560x347

Allikas: http://kristenstewarteesti.wordpress.com/

See on tõesti jube, mis Jaapanis toimub Sad
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeTeis Märts 15, 2011 6:33 am

Cameron Bright räägib Koidukumast



Allikas: www.youtube.com
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitimeReede Apr 01, 2011 4:47 am

S.Meyer räägib Bella muutumisest

”Videviku” autor Stephenie Meyer’il on hetkel kiire Voncuveris seoses ”Koidukuma” filmimisega.

Meyer ütles, et fännid saavad oodata suurepärast esiemist, kui staar Kristen Stewart muutub inimesest vampiiriks.

”Ta loob uue karakteri. Ma olen väga hämmeldunud,” ütles Meyer. ” Tegelikult olen ma näinud ainult teda ainult Bellana(inimesena), nüüd ta astub siis üles ja muudab seda õiges suunas - ta pole minuga sellest rääkinud. Ta teadis. Ta teab, et on nüüd täiuslik. Tal on väga head instinktid ja ta näeb suurepärane välja.”

Eksklusiivses intervjus USA TODAY’ga teisipäeval Meyer jagab detaile pulmakleidist, mida Kristen Stewart kannab ”Koidukuma I osas”.

Allikas: http://kristenstewarteesti.wordpress.com/
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Koidukuma uudised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koidukuma uudised   Koidukuma uudised Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Koidukuma uudised
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Päikesevarjutuse uudised
» Nikki räägib Koidukuma filmimisest
» Breaking Dawn/Koidukuma IV raamat!
» Robert kinnitas Koidukuma keisrilõike stseeni
» Nikki kinnitas et “Koidukuma” mesinädalaid filmitakse Lõuna-Aafrikas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Videviku saaga :: Filmid-
Hüppa: