Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Latest topics
» Hindame laulu
Ashley intervjuu läbi twitteri Icon_minitimeby Alice4ever Püh Sept 09, 2012 1:27 am

» -Linda-
Ashley intervjuu läbi twitteri Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:37 am

» Näidisankeet
Ashley intervjuu läbi twitteri Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:33 am

» Hindame signatuure
Ashley intervjuu läbi twitteri Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:10 am

» Loendame numbreid
Ashley intervjuu läbi twitteri Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:09 am

» Sõnamäng
Ashley intervjuu läbi twitteri Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:08 am

» Krissu
Ashley intervjuu läbi twitteri Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:07 am

» Koidukuma uudised
Ashley intervjuu läbi twitteri Icon_minitimeby Alice4ever Laup Juun 23, 2012 8:47 am

» Kes on pildil?
Ashley intervjuu läbi twitteri Icon_minitimeby AliceCullen Kolm Juun 06, 2012 8:26 am

Top posters
Alice-
Ashley intervjuu läbi twitteri Vote_lcapAshley intervjuu läbi twitteri Voting_barAshley intervjuu läbi twitteri Vote_rcap 
AliceCullen
Ashley intervjuu läbi twitteri Vote_lcapAshley intervjuu läbi twitteri Voting_barAshley intervjuu läbi twitteri Vote_rcap 
Kissu
Ashley intervjuu läbi twitteri Vote_lcapAshley intervjuu läbi twitteri Voting_barAshley intervjuu läbi twitteri Vote_rcap 
Seth-
Ashley intervjuu läbi twitteri Vote_lcapAshley intervjuu läbi twitteri Voting_barAshley intervjuu läbi twitteri Vote_rcap 
Administratsioon
Ashley intervjuu läbi twitteri Vote_lcapAshley intervjuu läbi twitteri Voting_barAshley intervjuu läbi twitteri Vote_rcap 
haly005
Ashley intervjuu läbi twitteri Vote_lcapAshley intervjuu läbi twitteri Voting_barAshley intervjuu läbi twitteri Vote_rcap 
Vici
Ashley intervjuu läbi twitteri Vote_lcapAshley intervjuu läbi twitteri Voting_barAshley intervjuu läbi twitteri Vote_rcap 
Pirks(#)
Ashley intervjuu läbi twitteri Vote_lcapAshley intervjuu läbi twitteri Voting_barAshley intervjuu läbi twitteri Vote_rcap 
Ashley
Ashley intervjuu läbi twitteri Vote_lcapAshley intervjuu läbi twitteri Voting_barAshley intervjuu läbi twitteri Vote_rcap 
TwilightLover
Ashley intervjuu läbi twitteri Vote_lcapAshley intervjuu läbi twitteri Voting_barAshley intervjuu läbi twitteri Vote_rcap 
Reeglid
Ashley intervjuu läbi twitteri Icon_minitimeKolm Jan 13, 2010 11:59 am by Administratsioon
* Kasutame eesti tähti, mis tähendab et me ei kirjuta nyyd, 6un, r22gin jne. (NB: Juhul kui sa EI SAA täptitähti kirjutada võib kasutada neid tähti ja numbreid.)
* Ei sõima teisi
* Kasutame suurt ja väikest algustähte.
* Suurte tähtedega me ei kirjuta, ainult mingi sõna esiletoomiseks.
* Soovitav pole postitada ainult smaile.
* Ei tee suvalises kohas offtopicut.
* Kasutajanime ei tohi …

[ Full reading ]
Comments: 10
Reklaam
free forum

 

 Ashley intervjuu läbi twitteri

Go down 
AutorTeade
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Ashley intervjuu läbi twitteri Empty
PostitaminePealkiri: Ashley intervjuu läbi twitteri   Ashley intervjuu läbi twitteri Icon_minitimeNelj Märts 24, 2011 5:04 am

Donatemydress.Org tegi twitteri vahendusel Ashley Greene'ga intervjuu.

Esimene küsimus!Millist tüüpi kleiti sa kandsid oma lõpetamisel? Palun kirjelda!
Ma kandsin kohandatud, põrandani ulatuvat kleiti, mis oli helmestega kaetud. Ma teadsin, et see perfekte kleit.

Milline osa Videviku filmidest ja raamatutest meeldib sulle kõige rohkem ja miks?
Mulle meeldib see osa, kus Alice planeerib Bella pulmi. Ma armastan pidusid korraldada.

Milline on sinu parim näpunäide lõpetamise meigiks - on sul mingeid tooteid, mida soovitad?
Ära kasuta liiga palju - sa pead ikkagi välja nägema sa ise. Proovige Mark'i huuleläikeid - need põsivad koku öö ja ei ole liiga tugevad.

Kes on olnud su elus kõige paremks inspiratsiooniks?
Kindlasti mu ema, sest ta paneb mind alati tundma ilusa ja armastatunuda hoolimata olukorrast Smile

Kas sa sarnastad ennast Videviku tegelase Alice'ga? Kui jah, siis miks?
Kindlasti. Suurim põhjus on intensiivne armastus oma pere vastu ja teine põhjus on tema armastus moe vastu.

Ütle meile - kes on su lemmik nais/mees muusik ja miks?
Ma kasvasin üles armastades Incubus'i ja Counting Crows' ja nad on ikka veel mu ipodi playlistis.

Millist nõus on sul anda madala enesehinnanguga tüdrukutele? Kuidas sa tunned ennnast rohkem positiivsemalt?
Kirjuta üles, mis sa armastad enda juures ja ümbritse ennast inimestega, kes sind armastavad sellisena nagu sa oled. Ma teen sama moodi.

Kuhu saaksid tüdrukud annetada oma kleidid pärast lõpetamist?
Külasta donatemydress.org lehte ja leia omale sobiv grupp.

Allikas: http://agreen.ucoz.com/
Tagasi üles Go down
 
Ashley intervjuu läbi twitteri
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» MTV intervjuu Ashley'ga TCA'sil
» Intervjuu Ashley'ga
» Intervjuu Ashley'ga TCA'il
» E News intervjuu Ashley'ga TCA'sil
» Ashley intervjuu Glamouriga

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Ashley Greene/Alice Cullen :: Uudised-
Hüppa: