Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Latest topics
» Hindame laulu
Chat - Page 10 Icon_minitimeby Alice4ever Püh Sept 09, 2012 1:27 am

» -Linda-
Chat - Page 10 Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:37 am

» Näidisankeet
Chat - Page 10 Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:33 am

» Hindame signatuure
Chat - Page 10 Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:10 am

» Loendame numbreid
Chat - Page 10 Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:09 am

» Sõnamäng
Chat - Page 10 Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:08 am

» Krissu
Chat - Page 10 Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:07 am

» Koidukuma uudised
Chat - Page 10 Icon_minitimeby Alice4ever Laup Juun 23, 2012 8:47 am

» Kes on pildil?
Chat - Page 10 Icon_minitimeby AliceCullen Kolm Juun 06, 2012 8:26 am

Top posters
Alice-
Chat - Page 10 Vote_lcapChat - Page 10 Voting_barChat - Page 10 Vote_rcap 
AliceCullen
Chat - Page 10 Vote_lcapChat - Page 10 Voting_barChat - Page 10 Vote_rcap 
Kissu
Chat - Page 10 Vote_lcapChat - Page 10 Voting_barChat - Page 10 Vote_rcap 
Seth-
Chat - Page 10 Vote_lcapChat - Page 10 Voting_barChat - Page 10 Vote_rcap 
Administratsioon
Chat - Page 10 Vote_lcapChat - Page 10 Voting_barChat - Page 10 Vote_rcap 
haly005
Chat - Page 10 Vote_lcapChat - Page 10 Voting_barChat - Page 10 Vote_rcap 
Vici
Chat - Page 10 Vote_lcapChat - Page 10 Voting_barChat - Page 10 Vote_rcap 
Pirks(#)
Chat - Page 10 Vote_lcapChat - Page 10 Voting_barChat - Page 10 Vote_rcap 
Ashley
Chat - Page 10 Vote_lcapChat - Page 10 Voting_barChat - Page 10 Vote_rcap 
TwilightLover
Chat - Page 10 Vote_lcapChat - Page 10 Voting_barChat - Page 10 Vote_rcap 
Reeglid
Chat - Page 10 Icon_minitimeKolm Jan 13, 2010 11:59 am by Administratsioon
* Kasutame eesti tähti, mis tähendab et me ei kirjuta nyyd, 6un, r22gin jne. (NB: Juhul kui sa EI SAA täptitähti kirjutada võib kasutada neid tähti ja numbreid.)
* Ei sõima teisi
* Kasutame suurt ja väikest algustähte.
* Suurte tähtedega me ei kirjuta, ainult mingi sõna esiletoomiseks.
* Soovitav pole postitada ainult smaile.
* Ei tee suvalises kohas offtopicut.
* Kasutajanime ei tohi …

[ Full reading ]
Comments: 10
Reklaam
free forum

 

 Chat

Go down 
+11
Seth-
AliceCullen
Pirks(#)
haly005
Sipelgas
TwilightLover
Kissu
Ronnie !
Vici
Alice-
Administratsioon
15 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Next
AutorTeade
AliceCullen
Tõusev staar
AliceCullen


Postituste arv : 1183
Join date : 28/06/2010
Age : 36
Asukoht : paide

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeLaup Juul 10, 2010 11:31 pm

Alice- kirjutas:
Mulle meeldib kõige rohkem siis kui päeval on mingi täiega palav ja siis õhtu poole tuleb äike ja vihm Very Happy Mu sugulasele meeldib ka see . Ma ei tea mix see mulle meeldib , me oleme sugulasega natuke weirdod Very Happy

Mul umbes sama, et päeval olgu soe aga õhtul peaks ikkagi sadama... Very Happy
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeEsm Juul 12, 2010 4:08 am

Jõhkralt palav on . (minestan siin vaikselt ja kõrben)
Tagasi üles Go down
haly005
Graafikameister
haly005


Postituste arv : 396
Join date : 10/05/2010
Age : 30
Asukoht : Pärnu/Tori

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeEsm Juul 12, 2010 8:11 am

Oou good, jube, ma ka siiski tahaks hetkel täiega vihma, kuigi ma olen täna pea kaks tundi jões hulpinud Very Happy ujuma lähen siis ei taha pärast nagu üldse veest välja tulla, aga mervevesi on vist küll päris supp, kui isegi jõe vesi on täüiega soe
Tagasi üles Go down
AliceCullen
Tõusev staar
AliceCullen


Postituste arv : 1183
Join date : 28/06/2010
Age : 36
Asukoht : paide

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeEsm Juul 12, 2010 9:18 am

Mul on palavusest täiega kõrini juba...
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeEsm Juul 12, 2010 1:06 pm

gaash, ma lähen ju muse kontserdile Lätti 4 päeva pärast!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja kui selline palavus on või veel palavam...peab nuuskpiirituse minu jaosk kaasa võtma :/
Tagasi üles Go down
AliceCullen
Tõusev staar
AliceCullen


Postituste arv : 1183
Join date : 28/06/2010
Age : 36
Asukoht : paide

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 2:17 am

Nuuskpiiritud xD
Egas vist jh Very Happy
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 3:36 am

xD .

Keegi süüa tahab? Ma just tegin endale liiga palju... Poodi lähen ka, ostan juua...vedeliku puudus siin juba .
Tagasi üles Go down
haly005
Graafikameister
haly005


Postituste arv : 396
Join date : 10/05/2010
Age : 30
Asukoht : Pärnu/Tori

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 3:45 am

Ma ei te mis mul viga on, aga praeguste ilmadega ei taha midagi süüa
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 3:54 am

Ma ka mitte, vähemalt õhtupoole mitte . Ja hommikul ka ainult mingi paar võileiba .

Räigelt palav on väljas .
Tagasi üles Go down
haly005
Graafikameister
haly005


Postituste arv : 396
Join date : 10/05/2010
Age : 30
Asukoht : Pärnu/Tori

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 8:21 am

õhtu võiks juba tulla, siis saaks õue minna
Tagasi üles Go down
AliceCullen
Tõusev staar
AliceCullen


Postituste arv : 1183
Join date : 28/06/2010
Age : 36
Asukoht : paide

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 10:36 am

Alice- kirjutas:
xD .

Keegi süüa tahab? Ma just tegin endale liiga palju... Poodi lähen ka, ostan juua...vedeliku puudus siin juba .

Mul on ka juba eilsest saati tunne, et oleks nagu vedelikupuudus Very Happy
Koguaeg on vaja midagi kurgust alla ajada, enamasti ainult kas jääkülma vett või mahla...
Tagasi üles Go down
haly005
Graafikameister
haly005


Postituste arv : 396
Join date : 10/05/2010
Age : 30
Asukoht : Pärnu/Tori

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 11:25 am

ma olen täna tervelt kaks 1.5 liitrist vett ära jõõnud, jube Very Happy
päästsin täna linnupoja ära Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceCullen
Tõusev staar
AliceCullen


Postituste arv : 1183
Join date : 28/06/2010
Age : 36
Asukoht : paide

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeKolm Juul 14, 2010 3:39 am

Milline see linnupoeg oli??
Tagasi üles Go down
haly005
Graafikameister
haly005


Postituste arv : 396
Join date : 10/05/2010
Age : 30
Asukoht : Pärnu/Tori

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeKolm Juul 14, 2010 7:13 am

sellien pisike, appi ma e oska seletada
igatahs arvan,et pääsukse poeg, kuna see oli põrgus ja seal liivakivi sees on pääsukeste pesad
igatahes armas oli, ja ta ei kartnud nagu üldse
Tagasi üles Go down
AliceCullen
Tõusev staar
AliceCullen


Postituste arv : 1183
Join date : 28/06/2010
Age : 36
Asukoht : paide

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeKolm Juul 14, 2010 9:47 am

To Alice- :
Niisiis, kuidas sinu arvates film oli? Milline on su lemmikkoht või -kohad? Ja on midagi, mis koht raamatust oleks võinud olla sees ja milline koht filmis oleks võinud teistmoodi olla? Jaga aga oma mõtteid ja muljeid Very Happy
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeReede Juul 16, 2010 4:23 am

Ok, aga need kes siis ei taha teada mis filmis toimub ärge vaadake Very Happy

Minu arust oli film super, neist kolmest kõige paremini õnnestunud. Väga hästi oli tehtud. Kõik eriefektid olid ülihead . Mulle meeldib väga see telgitseen, seal oli see lumetorm väga hästi tehtud . Väga meeldis see ka , et "Jacob's Theme" kasutati mitu korda filmi jooksul. Varasemates filmides on soundtrackil olevat laule ainult ühe korra kasutatud , aga seda kasutati mitme koha peal .

Lemmikkohad olid ..umm..kõik Very Happy aga lemmikumad siis, Jasperi lugu, kuigi see oleks võinud olla natuke parem ja pikem. Raamatus oli see parem . Ja siis Rosalie lugu oli ka hästi tehtud, kuigi pulmakleiti oleks võinud rohkem näidata (alguses nad filmisidki et ta tuleb mööda koridori ja nad tegin selle lühemaks, seda klippi saab näha deleted scenedes) . See huntide legend oli ka väga hästi tehtud . Kuigi minu meelest see Kolmas Naine lõi endale selle noa südamesse, mitte kõhtu. Aga sellel pole niipalju tähtsust .
Siis meeldis veel telgikoht, kus Jake telki tuli ja ütles "I'm hotter than you" see oli naljakas Very Happy Aga telgitseenis oli ka puudusi. Ma oleks tahtnud seda kohta ka kus Jacob ütleb et ega ma bernhardiin ole . Ja seda kus Jake räägib Edwardile seda lugu Kolmandast Naisest .
See võitluse harjutamine oli ka super . Jasper ja Alice olid nii armsad . Jasper oleks võinud olla natuke umm...vähem enesekindel? Raamatus oli et ta ei tahtnud olla seljaga huntide poole ja talle ei meeldinud olla tähelepanu keskpunktis .
Võitlus oli vägev . Väga super, see kuidas hundid sealt hüppasid..wow . Ja kuidas need pead ja jäsemed lendasid Very Happy Victoria ja Edwardi koht oli ka vägev. See puu langemine oli äge .
Kas raamatus oli , et Bella lõikas endale sisse? Ma pole kindel enam, ma mäletan et ta lihtsalt hoidis seda, et ta polnud veel jõudnud . Aga ma võin ka eksida praegu .
Raamatus polnud seda et mõlemad, Riley ja Victoria hoiavad Edwardit kinni , aga see sobis sinna sellega et Bella lõikas endale sisse .
Victoria oleks võinud rohkem hambaid näidata ja uriseda . Rachelle meeldib mulle Victoriana rohkem kui Bryce .
See kuidas vampiiridel need jäsemed ära tulevad ja selle koha juurde jääb nagu jäätunud värk, oli umm..ma ei teagi õiget sõna ... see oli lahe, et see nagu tõi välja et nad ongi nagu jääst ja et nad on külmad . Ja selle raamatu/filmi üks põhimõte ongi ju et jää . Et nagu Ice and Fire .
Alguses see välu koht oli ilus, parim välu mis näinud olen . Noorkuus ma saan aru et see oli kõik kuivanud janii . Välu oli superilus, nagu muinasjutust võetud . See kuidas Edward küsis Bellat naiseks oli armas ja naljakas . See kuidas Bella ütles ei . Ja pärast ütles veel et ei ma ei saa, siis Edward küsis miks or something ja Bella ütles et ta peab minema või et Charlie ootab . Ei mäleta täpselt .
Algus oli ka äge, see kuidas Riley on seal . Ja pärast poole kui ta ütleb verinoortele et midagi hullu tuleb varsti ja et nad peavad selleks valmis olema, aga nemad laamendavad . Vihane Riley...super! Ja kuidas ta räägib Breega . Üks lemmikkoht ka .
See Volturide koht oli natuke mööda, see oli kõik olemas selles Bree raamatus..aga Stephenie polnud mõelnud seda korralikult läbi võinii, sest kui Volturid käisid Victorial külas ja nägid seal veel kuidas verinoored tegutsevad, see on reeglite vastane neid mitte hävitada, aga ma saan aru see oli Jane mõte ja tema tahab Cullenutele lõppu teha . Aga see polnud läbi mõeldud et kui Edward seal lagendikul Jane ja Bree ja ülejöönute mõtteid luges siis ta ju sai teada et Volturid teadsid sellest kõike . Ma saan aru et ta ei saanud seda Janele öelda , sest Jane oleks nad hävitanud . Aga miks Edward pärast teistle Cullenitele ei öelnud midagi?
Filmis oleks võinud olla see et Jasper on Bree juures ja Bree väänleb seal maas, sest ta tahab ju Bellat . See oleks võinud ka olla et Jasper hõõrub oma hammustust ja Edward seletab Bellale .
Alice'i sleepover oleks võinud ka filmis olla . Sellest oli tõesti kahju . Raamatus meeldib mulle eriti see kuidas Bella helistab Edwardile ja siis Alice ütle et see pantvangi värk on äge.
Charlie ja Bella talk oli ka naljakas. Parem kui raamatus minu arust. see kuidas Bella oma tuppa jookseb pärast Very Happy ja siis Charlie ütleb et talle hakkab Edward järjest rohkem meeldima .
Jacobi ja Bella esimene suudlus oli ka hea, aga kuidagi lühike ja see kuidas Bella lõi Jacobit oli kuidagi liiga naljakas. Siis kui Bella seal hüppas, ta nägi välja nagu hakkaks kohe naerma, minu arust . See oli hästi kuidas Edward autost välja jookseb. Väga vampiirilik . Ja kui Jake üteb et ta suudles Bellat, siis Edwardi nägu...oli lihtsalt super! See on ka mu üks ülilemmik kohtadest .
See koht kus Edward viib Bella Jacobi auto juurde, ja siis küsib et kas tal särki pole, see oli naljakas . Ja kui Bella ütleb maybe rush a bit ... see sobib sinna .
See kuidas Jake viib Bella huntide juurde ja siis nad ütlevad seal et Maybe I should call bella jne . See on mega naljakas . Ka üks lemmik kohtadest .
See koolimaja koht kui Jake tuleb sinna, meeldib mulle raamatus rohkem . See oli nii määda kuidas Bella temaga kaasa läks . See vist on kõige rohkem mööda koht seal filmis . kuigi jah, see kui Bella küsib et miks Jake polnud talle helistanud oli äge .
See Bella ema külastus oli ka hea .
Alice nägemus...ma oleks tahtnud näha seda kuidas Edward küsib kas tal on juba uneaeg .
Ja see kui Edward raamatus ütleb raadio kohta et sa tapsid ta , see oli naljakas. See poleks filmi sobinud tegelt, sest filmides polnud välja toodud et ta võttis selle üldse autost välja . Ja kui siis päikesevarjutuse filmis Edward järsku hakkab rääkima sellest, poleks lihtsalt sobinud.

Ma lõpetan nüüd, räägi sina ka Very Happy
Tagasi üles Go down
haly005
Graafikameister
haly005


Postituste arv : 396
Join date : 10/05/2010
Age : 30
Asukoht : Pärnu/Tori

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeReede Juul 16, 2010 7:30 am

Appi, ma jään kove vist magama, nagau ilge uni tuli peale ja ma pean veel ühele sünnipäevale minema :S
Tagasi üles Go down
AliceCullen
Tõusev staar
AliceCullen


Postituste arv : 1183
Join date : 28/06/2010
Age : 36
Asukoht : paide

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeReede Juul 16, 2010 11:56 am

Okei siis Very Happy Ja õigus, kes ei taha enne filmi lugeda, hoiduge Very Happy
Lemmikstseen oli telgi stseen. Mulle ka väga meeldis kui Jake sisse tuli jne, ja kuidas ta ytled et "I am hotter than you" Very Happy ja see kuidas Bella ei hakanud vastu kui Jake kaissu tuli Razz
Väga meeldis mulle võitluse harjutamine ja võitlus ise...
eriti lahe oli see, kui alguses võitlesid Cullenid ja siis järsku ilmusid nagu ei kusagilt hundid, Jake väikese hilinemisega Very Happy
Iga koht kus näitas hunte olid lahedad. Victoria tagaajamine, yks mu lemmikutest, siis kui Bella maja valvasid, kujutan ette, et vampiiridel ja huntidel oli ebamugav olla nii lähedal yksteisele...
Aga vott need jäsemete ja pea eemaldamised võitluses.. olid lahedad aga kui ta näitas Victoria elutut keha pea otsast ära, siis ma pidin lihtsalt korraks käed silmade ette panema...
Ja muide, raamatus lõikas ka Bella omale kätte. Ta veel ytles midagi sellekohta et nüüd on käeluu raudselt katki, ja Edward isegi ytles vihaselt, et see sinu väike kivitrikk Very Happy
Meeldis mulle ka väga see kui Riley verinoori ette valmistas, eriti see oli lahe kui ta nende peale karjus Very Happy Ma lihtsalt pidin täiega naerma Very Happy
Kusjuures, mul polnud aimugi, sellest et Jane teadis kes nad lõi ja et milleks,,, raamatus polnud yldse aru saada, aga filmis kui edward midagi seal ytles, hakkasin midagi taipama, aga sinu ytlus siin aitas paremini aru saada.. yuvitav kas Aro ka teadis sellest .....??
Aga vott, mulle ei meeldinud üldse see kui Jake viga sai... oli isegi luude raksutmist kuulda, siis seda ulgumist oli valus kuulda ja hiljem see karjumine majas... :S ilma et ma oleksin märganud, jooksid pisarad mööda põski alla... Raamatus polnud see koht nii hull...
Aga kahju et filmis polnud seda Doktor Kihv kohta Very Happy
See oli lahe, kui teised hundid Jake nagu yks mees minema kandsid.. tõeline tiimitöö Very Happy

Siis see kui Bella Jake juurde minna tahab aga Edard auto tuksi keerab, oli filmis tunduvalt lahedam.. raamatus oli vist isegi nii et Edward oli auto tagaistmel, kuigi autol pole neid ju ....'
See oli ka hea, kui Jake nõustub Culleneid abistama, et verinoortest lahti saada, ja kui Bella ei tahtnud seda, siis Jake õigustas seda lahedalt, kuidagi et sa oled ju alati tahtnud et me omavahel koostööd teeme või midagi sellist... seal ma ka ikka normilt naersin, kuigi sõbranna jaoks polnud seal midagi naljakat Very Happy
Ja yldse see kui Jake sõpradega peole ilmus- lahedam kui raamatus Very Happy
See pantvangistuse koht oleks võinud küll sees olla, aga nohh, filmis vaadates ei tundnud ma sest puudust..
Aga seksiloengu ajal oli terve saal naerukrampide... mina küll tükk aega ei suutnud pidama... see oli lahedam kui filmis... ja nõudtun suga et lahe oli see kui Bella välja jooksis, ja Charlie ytles omaette Virgin, ja et talle hakkab Edward järjest rohkem meeldima Very Happy
See kuidas Alice Bella võitlusõhtuks vabastas, oli ka lahedam kui raamatus, minu jaoks...

Aga suudlusstseenid, vot need on eraldi klass Very Happy
Kõige rohkem meeldis mulle Bella ja Jake suudlus seal mäe otsas Razz
See oli nii armas, kõik see vaade seal ymber ringi, see muusika ja puha.. ROMANTILINE, seda see oli Very Happy
Muidugi, esimene suudlus neil ja see kui Jake vastu vahtimist sai oli koomiline värk rohkem, selles polnud üldse romantikat ....
Jasperi ja Alice´il oli ka ju kaks suudlust... esimene, kui võitlust harjutasid ja alice talle selga hüppas, oli rohkem armas musi või nii minu jaoks, aga teine suudlus, peale seda Kui Jasper oma lugu rääkis, oli minu jaoks ka vägagi romantiline Razz
JA MULLE täiega MEELDIS Jasper punaste silmadega... raamatut lugedes üritasin ette kujutada aga filmis ise näha oli ikka palju parem Very Happy
Ja Jasperi ja Maria suudlus oli ka suht lahe.
Ja nohh, Edwardi ja Bella suudlused on alati olnud armsad ja lahedad, aga eriti romantiline oli seal Edwardi magamistoas - seal läks asi kuumaks Very Happy
Ma olen näinud kõikide Cullenite suudluse välja arvatud Rose ja Emmetti ( Carlisle ja Esme oma oli videviku kustutatud stseenides).. huvitav kas see juhtub tõesti alles viimases koidukuma filmis....
Filmis on Bella yldse teistsugune kui raamatus...
Läheb ise Rose ja Jasperiga rääkima, siis kui avastasid et Bella majja on sisse murtud, ytles, et nii see ei saa jätkuda, Charlie pärast, kuidas muretses, ja et vabatahtlikult oli nõus pakkuma et nemad pole ainsad kes oskavad kaitset pakkuda, ja kõik see. Raamatus talle ei istunud et Jake ja tema kari kaasa löövad .
Meeldis ka väga see legendide jutustused.. See oli eriti lahe, kui Seth ja Bella tutvuvad, et Kuidas Seth ytles: On karja kõige noorem, tugevam vms, ja kui Jake ytles et kõige aeglasem( oli vist nii, täpsusta kui ma valesti panin Very Happy )
Leah ja Sami lugu oleks võidud küll pikemalt rääkida, samas mulle meeldis see kui Bella ja Leah tutvusid ja kui Leah seal( oli vist) oja ääres hüpates hundika muutus...
Film oleks võinud lõppeda teisiti, nii nagu raamatus, Jake ja LEah jutu ja Jake ära minemisega...
Aga kokkuvõttes pole mul öelda filmi kohta midagi halba... Kui jäigi midagi välja, siis las jäi, Film on sellisena nagu on ka väga hea....
Suurelt ekraanilt on eriti lahe vaadata, eriti hunte ja võitlust...
Naerda sai praktiliselt igas stseenis, polnud parata:D
Nutsin ainult siis kui jake viga sai, aga ma poleks kahel korral ka pisaraid valanud veel, aga ma siis hoidsin neid tagasi: siis kui Bella ja Ta ema kallistasid ja lõpus kui Bella ja Jake hüvasti jätsid vms....

Ah jaa, see meeldis mulle ka kui Bella ytles et kooli lõpetamiseni, ja kui vihaseks Jake sai jne... see oli yks ohtlik aga ka yks paganama hea koht Very Happy
Ja siis kui Jake viis Bella telgini, ja Edward ootas seal, ja kui verinoored forksi poole tulid, ja kui kõikki neid näitas + veel muusika, mõtlesin ma et see on yks paganama lahe film.. pean raudselt seda veel nägema Very Happy sest see koht oli ka selline, nohh.. eriline vms...

Ja peaaegu oleks unustanud- See kui Edward, Bella, Jake ja Jasper arutasid Bella peitmise võimalusi, ja kui yksteise lõhansid kommenteerisid, oli ka üli koomiline Very Happy

Telgistseen, Victoria tagaajamine, see n.ö. lõhnavärk, hundid ja üldse kogu film- TÄIESTI ERAKORDSELT LAHE, ROMANTILINE JA SAMAS MÕNI KOHT KA KURB- F A N T A S T
Very Happy
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeLaup Juul 17, 2010 4:08 pm

Olen sinuga täiesti nõus!

Aga raamatus Bella ei lõiganud endale sisse, ta üritas, aga ta ei jõudnud . See värk et nüüd paneb Carlisle kindlasti kipsi oli sellepärast et ta pigistas seda kivi nii kõvasti, et luu murdus ors , aga verd ei hakanud veel tulema .

MUSE KONTSERT OLI THE BEST! KIRJELDAMATU! LOVE!!!! Mul pole sõnu selle kirjeldamiseks, täiesti super! Kahju et lõppes, hakkasin nutma ka :/ . See oli parim mis minuga juhtunud! Unistus täitunud . Parim päev elus!!!!
Tagasi üles Go down
AliceCullen
Tõusev staar
AliceCullen


Postituste arv : 1183
Join date : 28/06/2010
Age : 36
Asukoht : paide

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeEsm Juul 19, 2010 1:44 am

Aga kui ei lõiganud, kuidas riley ja Victoria tähelepanu eemale hajus siis....
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeEsm Juul 19, 2010 6:31 am

Raamatus polnudki sellist kohta , et mõlemad , Riley ja Victoria hoiavad Edwardit kinni .
Tagasi üles Go down
AliceCullen
Tõusev staar
AliceCullen


Postituste arv : 1183
Join date : 28/06/2010
Age : 36
Asukoht : paide

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeReede Juul 23, 2010 1:45 am

Aga raamatus oli ka, et Riley tahtis minna Sethile kallale, kui see seal maas lebas. siis edward läks vahele...
ahh, mida iganes, ma ei saa nüüd enam üldse aru milleski ...
Tagasi üles Go down
haly005
Graafikameister
haly005


Postituste arv : 396
Join date : 10/05/2010
Age : 30
Asukoht : Pärnu/Tori

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeReede Juul 23, 2010 2:57 am

ma olen pragu ülihappy,s ain riley postri Very Happy
Tagasi üles Go down
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeReede Juul 23, 2010 3:35 am

wtf Häly!?!?! Kust?!?!? TAHAN KA!!!
Tagasi üles Go down
haly005
Graafikameister
haly005


Postituste arv : 396
Join date : 10/05/2010
Age : 30
Asukoht : Pärnu/Tori

Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitimeReede Juul 23, 2010 12:18 pm

uues bravos on eclipse eri 24 leheline ajakiri vahel ja selle eri ajakirja vahel oli riley poster ofc ma kohe ostsin Very Happy PK erris on bravosid müüa Very Happy ja siis rüütli tänava erris ka ja porta toidukas ka Very Happy kui tahad pead kähku tegema, kolmapäeval või neljapäeval ilmub uus
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Chat - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chat   Chat - Page 10 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Chat
Tagasi üles 
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 29Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Meelelahutus :: Foorumimängud-
Hüppa: