Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Latest topics
» Hindame laulu
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeby Alice4ever Püh Sept 09, 2012 1:27 am

» -Linda-
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:37 am

» Näidisankeet
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:33 am

» Hindame signatuure
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:10 am

» Loendame numbreid
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:09 am

» Sõnamäng
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:08 am

» Krissu
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:07 am

» Koidukuma uudised
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeby Alice4ever Laup Juun 23, 2012 8:47 am

» Kes on pildil?
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeby AliceCullen Kolm Juun 06, 2012 8:26 am

Top posters
Alice-
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_lcapAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Voting_barAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_rcap 
AliceCullen
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_lcapAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Voting_barAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_rcap 
Kissu
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_lcapAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Voting_barAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_rcap 
Seth-
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_lcapAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Voting_barAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_rcap 
Administratsioon
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_lcapAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Voting_barAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_rcap 
haly005
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_lcapAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Voting_barAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_rcap 
Vici
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_lcapAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Voting_barAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_rcap 
Pirks(#)
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_lcapAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Voting_barAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_rcap 
Ashley
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_lcapAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Voting_barAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_rcap 
TwilightLover
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_lcapAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Voting_barAnother Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Vote_rcap 
Reeglid
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeKolm Jan 13, 2010 11:59 am by Administratsioon
* Kasutame eesti tähti, mis tähendab et me ei kirjuta nyyd, 6un, r22gin jne. (NB: Juhul kui sa EI SAA täptitähti kirjutada võib kasutada neid tähti ja numbreid.)
* Ei sõima teisi
* Kasutame suurt ja väikest algustähte.
* Suurte tähtedega me ei kirjuta, ainult mingi sõna esiletoomiseks.
* Soovitav pole postitada ainult smaile.
* Ei tee suvalises kohas offtopicut.
* Kasutajanime ei tohi …

[ Full reading ]
Comments: 10
Reklaam
free forum

 

 Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03

Go down 
+2
Administratsioon
Vici
6 posters
AutorTeade
Vici
Admin
Vici


Postituste arv : 242
Join date : 13/01/2010

Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Empty
PostitaminePealkiri: Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03   Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeReede Jan 15, 2010 1:14 pm

Mõtlesin et lisan siia kah selle jutu Very Happy
Kuna see on samuti vampiiridest kuid samuti Jb poistest!

#1.

Peategelane-Carolyn kutsutakse Cärroks.Vanus on 17.Välimusest nii palju et tal on pruunid silmad,pruunid poole seljani juuksed ja hele nahk.
Ta pole inimene vaid vampiir.Ta jääb igaveseks 17 eluaastasse kinni.

Peategelase sõbranna-Moonika kutsutakse Monzaks.Vanus on 19.Välimus pruunid silmad,pruunid poole seljani ulatuvad juuksed ja tumedam nahk.
Ta on inimene kes teab Cärro saladust.

Jb poisste te juba teate...
Jutt käib mina vormis.

#1

Jalutasin mööda tänavaid,päike taevas säramas.Seljas olid mul lühikesed püksid ja lühikeste käistega pluus.(Mul ei sädele keha,kuigi Videvikus vampiiri nahk
sädeles päikese käes).Nägin eemalt oma parimat sõbrannat tulemas-Monzat." Hey" hõikasin ma." Hey" hõikas ta vastu ja kallistas mind.
Nagu tavaliselt on minu nahk kõva mida ei purusta isegi kuul." Mis teeme täna?" küsisin ma.Monza kehhitas õlgu.
" Lähme parki jalutama" pakkusin ma.Monza noogutas ja me võtsime suuna pargi poole.Istusime pargis murul.Osad inimesed kes mööda läksid jäid mind
vaatama." Ma ei saa aru mida nad vahivad?" küsisin ma Monzalt tigedalt." Arvatavasti sinu ilu pärast" ütles Monza.
Hakkasin selle peale naerma.Lõpuks oli kell 18.00 ja Monza pidi koju minema.
Saatsin ta koju ära ja jalutasin ise kodu poole.Ennem koju minekut pidasin jahti kah ehk küttisin metsloomi.
Kui koju jõutsin läksin ma telekat vaatama.Kell sai varsti 22.00 ja ma läksin magama.
Hommikul ärgates oli väljas pilvine ilm.Mõtlesin et teeks väikese jalutuskäigu.Võtsin siis endale ettejuhtuvad teksad ja pluusi.
Alla minnes toppisin endale saapad jalga ja nahktagi selga.
Jalutasin mööda jalgrada ja ma ei pannudgi tähele et ma kõndisin inimesele otsa.Tore isegi vampiir võib kohmakas olla.

Nicky Pov.

Kõndisime Joega kodu poole.Tulime just peolt.Joe oli minu kõrval nii täis et laulis isegi." Nick...Ma...tahn...juua" ütles Joe ja laulis edasi.
Raputasin pead ja kõndisin edasi.Märkasin vastu kõndivat tüdrukut.Ta vist oli omas mullis kuna ta kõndis mulle otsa.
Ossa raks oli tema alles kõva.Selline tunne et kõndisin vastu seina.Selle matsu peale lendasin külili." Haha...Nick...sa...oled...kohmakas" ütles Joe ja lendas ise
kah külili.Vaatasin seda tüdrukut siis kes mu pikali jooksis.Tal olid tumepruunid silmad ja pruunid juuksed.Tüdruk peaks päikest saama ta oli nii hele.

Cärro Pov.

Vaatasin poissi kelle ma maha jooksin. " Oih vabandust" ütlesin ma ja ulatasin talle käe.Poiss naeratas mulle ja haaras käest kinni.
" Whoa" ütles teine poiss ja lendas selili." Nick" ütles poiss ja ulatas uuesti käe." Carolyn" ütlesin ma ja naeratasin talle.
" Ma peaks minema" ütlesin ma." Kas me näeme veel?" küsis Nick." Ei tea" ütlesin ma ja lehvitasin talle.


Viimati muutis seda Vici (Esm Märts 29, 2010 4:26 am). Kokku muudetud 5 korda
Tagasi üles Go down
Administratsioon
Admin
Administratsioon


Postituste arv : 551
Join date : 13/01/2010

Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03   Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeReede Jan 15, 2010 11:31 pm

oiVicii , sa tead kuidas ma seda juttu ju armastan. Smile
Tagasi üles Go down
https://videvikeesti.forum.co.ee
Vici
Admin
Vici


Postituste arv : 242
Join date : 13/01/2010

Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03   Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeLaup Jan 16, 2010 12:31 pm

#2.

Kui koju jõutsin mõtlesin ma et peaks inimeste toitu kah sööma.Sain just söögi valmis kui keegi uksekella lasi." Tulen" hõikasin ma
ja jooksin ukse poole.Kui ukse avasin seisis seal Nick." Hey" ütlesin ma." Hey jh" ütles ta.
" Tule edasi" ütlesin ma.Poiss noogutas ja astus edasi." Sööd vä?Oi sorry ma oleks pidand hiljem tulema" rääkis Nick ruttu.
" Pole midagi tule ma annan sulle kah süüa" ütlesin ma ja kõndisin kööki.
Tõstsin temale kah süüa ja me hakkasime sööma." Kas sa elad üksi?" küsis Nick." Peamiselt jah" ütlesin ma ja jõin mahla.
" Peamiselt?" küsis Nick." Mul on vend kah" ütlesin ma ja tõstsin taldrikud kraanikaussi." Kus ta praegu on?" küsis ta.
On alles uudishimulik ainult küsib ja küsib." Prantsusmaal tööl" ütlesin ma ja pesin taldrikuid.
" Okei" ütles ta.Ta hakkas mulle nuga andma kuid nuga kukkus mu jalale ja põrgas eemale.Vaatasin pärani silmi Nickyle otsa.
" Eem mis su nahal viga on?" küsis ta." Ei midagi" vastasin ma ja haarasin maast noa.
Pesin noa ära ja kuulsin uksekella.Tegin ukse lahti ja seal oli Monza.Kallistasin teda ja kutsusin ta sisse.
" Kuule ma hakkan minema kas homme näeme" küsis Nick." Võib kah" ütlesin ma.Nick kallistas mind ja lahkus.
" Üü tood poisse majja juba vä?" küsis Monza." Pole naljakas ta viskas täna noa maha mis kukkus mu jalale ja nuga põrkas edasi" ütlesin talle.
" Sa üritad oma saladust välja rääkida VÄ?" küsis Monza peaaegu karjudes." Ei ma ei tahtnud" ütlesin ma ja liikusin
elutuppa.Vaatasime koos telekat kuni läksime välja jalutama.
Nägin eemalt et üks vanaproua kõnnib ning mingi mees võttis talt käekotti ära ning pistis jooksu." Cärro sa ei saa" ütles Monza kõrvalt.
Kuid mees oli lükkand vanaproua pikali kah." Aita sind prouat ma püüan pätti kinni" ütlesin ma ja pistsin jooksu.
Nüüd ma kasutasin vampiiri väge(Ehk kiiret jooksu).
Jõutsin vaevata jägi sellele mehele.Hüppasin talle selga niiet ta kukkus külili maha.Samal ajal jõudis politsei kah kelle Monza oli kutsunud.
" Aitäh tütarlaps" ütles vanaproua ning kallistas meid mõlemat.
Läksime Monzaga tagasi minu poole ning hakkasime sööma.Pärast läksime telekas uudiseid vaatama.
" Täna pärastlõunal varastas 26 aastane Vladimir naisterahvalt käekoti.Kuid üks tütarlaps püüdis mehe kinni.
Kuid imelikum oli see et tütarlaps jooksis kiiremini kui auto." räägiti uudistes ning näidati kuidas ma jooksin seal.
" Tore" ütles Monza kõrval.Monza üritab kõigest väest mind kaitsta ning mina satun telekasse.
" Hea on see et mind ei tunta ära" ütlesin ma." Cärro" hõikas keegi mu selja tagant.Vaatasin siis selja taha.
" Taylor" karjusin ma ja hüppasin oma vennale sülle." Ma igatsesin sind kah" ütles ta." Hey Taylor" ütles Monza.
" Hey Monza" ütles Tay ja kallistas Monzat.
" Nagu ma nägin sa püütsid päti kinni kuid jäid ajakirjandusele vahele" ütles Tay.
" sorry" sosistasin ma.(Meil vampiiridel on väga hea kuulmine ning haistmine,väga kiired oleme)
Tagasi üles Go down
Administratsioon
Admin
Administratsioon


Postituste arv : 551
Join date : 13/01/2010

Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03   Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeLaup Jan 16, 2010 1:17 pm

Still same . Smile
Tagasi üles Go down
https://videvikeesti.forum.co.ee
Vici
Admin
Vici


Postituste arv : 242
Join date : 13/01/2010

Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03   Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeLaup Jan 16, 2010 2:15 pm

#3.4.5.6 Osad koos

Ma olen tohman.Ma olen olnud 10 aastat vampiir ja nüüd räägin tõe välja.Idikas olen.
Vali koputus segas mu mõtlemist.Läksin ja tegin ukse lahti.Ma ei imestanud kui nägin ukse taga Nicky ja kahte tüüpi." Hey" ütlesin ma ja tegin
ukse rohkem lahti et nad sisse saaksid.Nick astus julgelt sisse kuid teised vaatasid mulle otsa silmis õudus.
" Uudiseid oled vaatand?" küsis Nick." Ja mis siis?" küsisin ma." Kuidas sa jooksid nii kiiresti?" küsis Nick.
" Ta on sportlane" ütles Taylor ruttu." Ja kes sina oled?" küsis Nick." Ma olen Cärro vend" ütles ta." Taylor" jätkas ta ja sirutas käe ette.
" Nick ja need on mu vennad Joe ja Kevin" ütles ta.Noogutasime Tayloriga koos.Kuulsin uut koputust uksele.Läksin tegin ukse lahti ja seal oli
Danielle." Dani" karjusin ma ja kallistasin tüdrukut." Cärro" ütles ta vastu." Taylor" karjus Dani ja kallistas Taylorit.
" Oih Dani need on Nick,Joe ja Kevin" tutvutasin ma neid.Monza tuli kah vaatama mis karjumine siin käis." Dani" karjus ta ja hüppas tüdrukule peaaegu sülle.
Kui kallistamine lõppes läksime kööki sööma.
Lõpuks läksid poisid koju ja Monza ja Dani jäid minu poole.Rääkisime kella 3-ni kui Taylor tuli ütlema et me magama läheks.
" On alles pidur" ütlesin pahaselt." Ma kuulsin" hõikas Taylor teisest toast." Ma tean" sositasin ma kuigi ma teatsin et ta kuuleb ka seda.
" Dani,Monza lähme välja" sositsasin ma." Kuhu?" küsis Monza." Poistesse" ütlesin ma ja siis kuulsin ma teisest toast tümpsu ja jooksu samme siiapoole.
" EI,EI,EI ja veel kord EI" ütles Taylor." Miks?" vingusin mina." Lihtsalt ei lähe" ütles Taylor ja läks teise tuppa." Peopidur" vingusin ma.
Jäime siis magama.Ärkasin umbes 10 paiku kuna Taylor viskas mind vanni magamisriietega." Taylor sa oled idikas" ütlesin ma talle kurjalt ja hüppasin vannist välja.
Muidugi hakkas meil kassi ja hiire mäng.
" Lõpetage" karjus Monza tigedalt." Sorry" ütlesime Tayloriga koos.Läksime koos sööma kui uksekell käis.Tegin ukse lahti ja ukse taga oli.....

Taylor on 18 aastane.Ta on Cärro vend ja muidugi vampiir.Tal on pruunid lühikesed juuksed ja pruunid silmad,muidugi hele nahk.
Tema jääb samuti ainult 18 aastaseks.


Tegin ukse lahti ja ukse taga olid Jamie ja Carlos.Nad on samuti vampiirid kuid nemad toituvad inimverest.
" Tere Jamie ja Carlos" ütlesin ma mõrult." Tere Carolyn" ütles Carlos.
Nad tulid tuppa." Me tulime mõneks ajaks külla" ütles Jamie ja naeratas mulle." Ma loodan et mitte jahile" ütlesin kurjalt.Taylor vedas ennast samuti kohale.
" Mida nemad siin teevad?" küsis Taylor ja vaatas mulle otsa." Nad ütlesid et nad tulid meile külla" ütlesin ma ja jälgisin teisi.
Samal ajal käis ukse kell ja Taylor läks ust lahti tegema.
" Te ei saa tulla" kuulsin ma kuidas Taylor vaidles kellegiga." Me peame temaga rääkima" ütles Nick ja jooksis minu poole.Vähemalt tundus nii.
" Mmm magustoit" ütles Carlos ja nuusutas õhku." Kui sa talle viga teed oled sa surnud" ütlesin ma ja tõmbusin küüru kuid ajasin kohe ennast sirgu kuna Nick
ja tema vennad jõutsid meieni." Cärro,kes need on?" küsisid Monza ja Dani.Vaatasin hirmunult Taylorile otsa ja uuesti Carlose ja Jamie poole.
Nende silmad vahetasid värvust-see tähendab et neil on jahiaeg-kord punased kord mustad." Ei" lõrisesin ma ja ajasin käed laiali et kaitsta oma sõpru.
Carlosel paljastusid hambad.Jamie tiris teda tagauksest välja.Ma olin ikka veel küürus ja käed laiali.
" Mis toimus?" küsis Nick ja vaatas mulle otsa.Ajasin ennast ruttu sirgu ja vaatasin Taylorile otsa.Kuid siis kuulsin ma kuidas Carlos siiapoole jooksis.
" Istuge ruttu sinna" ütlesin ma vihaselt ja näitasin diivanile.Monza ja Dani said aru ja kakkusid poisid kaasa istuma.Ma seisin nendele ette et neid kaitsta.
Carlos hüppas läbi klaasukse sisse ja valmistus ründama.Kuid ennem kui teised arusaid olin mina ja Carlos välja lendand.
" Cärro" hõikas Taylor ja tuli mulle appi.Taylor vedas Carlose metsa kuhu minagi järgnesin.

Monza Pov.

Vaatasime hirmunult kuidas Cärro meie ees seisis ja teine vampiir läbi klaasi sisse lendas.Kuid ennem kui me märgata jõutsime olid Cärro ja Carlos väljas
võitlemas." Cärro" hõikas Taylor ja jooksis tema juurde.Kohe haaras Taylor Carlose kõrist kinni ja lohistas ta metsa kuhu Cärro järgnes.
" Eem kas te meile ka räägite mis toimub?" küsis Nick ja vaatas mulle ja Danile otsa.Keerasin ruttu pea Dani poole ja nägin et tüdruk noogutas.
" See meesterahvas ja naisterahvas olid vampiirid" ütlesin ma.Poiste silmad läksid pärani." Kuid Cärro?Ta võib surma saada siis" ütles Nick ja sattus paanikasse.
" Cärro pärast pole vaja muretseda" ütles Dani rahulikult." Ta võib surma saada" ütles nüüd Joe." Cärro on vampiir" ütlesin ma vaikselt.
" Mida?" küsisid poisid koos." Cärro pole selline nagu teised ta elab loomaverel ja inimestetoidul nagu ka Taylor.Ta on pühendunud inimeste kaitsmisele" rääkis Dani pika jutu
maha.Ja siis kuulsime me oksa murdumist.

Cärro Pov.

Kuulsin kuidas Monza ja Dani rääkisid poistele kes ma olen." Nad teavad" sositasin ma Taylorile ja astusin kogematta oksale mis murdus.
Teised vaatasid ruttu meie poole.Monza ja Dani jooksid minu juurde ja kallistasid mind.
Poisid vaatasid mulle hirmunult otsa." Ma ei tee teile viga" ütlesin ma ja läksin majja.Läksin kööki ja pesin oma käed puhtaks.
Hakkasin kohe süüa tegema.Varsti tulid Taylor ja tüdrukud tuppa." Poisid läksid koju et seedida kõike" ütles Monza ja istus lauda.Noogutasin ja vaatasin välja.

Danielle on 21 aastane.Ta on Cärro parim sõbranna.Tal on pruunid pikad juuksed,pruunid silmad ja tumedam nahk.Tema teab samuti Cärro saladust.

Carlos ja Jamie on vampiirid kes elavad inimverel.Nad mõlemad on 27 aastased ning mustade juuste ja pruunide silmadega.Hele nahk.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tegelt olin ma suht solvunud.Mina päästan nende elu riskin oma eluga ja nemad kardavad mind.Vaatasin aknast välja." Cärro?" küsis Monza.
" Mhh?" küsisin vastu ja vaatasin talle otsa." Mis viga?" küsis Dani." Noh mina kaitsen neid ja nemad kardavad mind" ütlesin pahaselt ja vaatasin uuesti välja.
Mu telefon helises ja ma võtsin tagataskust välja." Nick?" küsisin ma kui vastu võtsin." Jah mina" ütles ta vastu." Mis tahtsid?" küsisin ma suht tigedalt.
Taylor virutas mulle vastu õlga ning mina virutasin talle rusikaga ribidesse." Autch" vingus Taylor." Ole mees" ütlesin ma vastu.
" Ma tahtsin küsida kas ma sulle külla võin tulla?" küsis Nick vaikselt kuna ta kartis küsida.Vist." Tule" ütlesin ma vastu.
" Kas seal on ohutu?" kuulsin ma Joe häält taga." Ütle Joele et siin on ohutu" ütlesin ma Nickyle ja lõpetasin kõne.
Ohkasin ja tegin söögi valmis.Kuid seekord suuremaportsu.Kuulsin uksekella ja vaatasin Danile otsa." Ma lähen teen lahti" ütles Dani ja kadus.Keerasin ennast ringi et kapist
taldrikuid haarata." Hey" ütles Nick.Piilusin teda kapi ukse juurest." Sa kardad mind" ütlesin ma pahaselt." Eem ei karda" ütles Nick ruttu.
" Mulle sa ei saa valetada" ütlesin rohkem vihasemaks saades.Hingasin korra sügavalt sisse ja välja.
Siis kuulsin ma tuttavaid samme." Vanessa" ütlesin ma ja kadusin elutuppa klaasukse juurde.Nägin eemalt metsast Vanessat tulemas.
" Nessa" karjusin ma." Cärro" karjus ta vastu.Me jooksime kahekesi kokku mille tagajärjel käis suur tümps ja me mõlemad olime pikali.
Hakkasime koos naerma." Taylor siin?" küsis ta." Muidugi siin" ütlesin talle naeratades.
Läksime koos uksest sisse." Taylor" hõikasin ma.Taylor tuli jooksuga minu juurde.Kui ta Vanessat nägi läksid ta silmad särama ja naeratus tuli näole.
" Nessie" hõikas tema ja haaras tüdruku sülle." Tay" ütles ta ja kallistas poissi." Eks ma jätan armunud kahekesi" ütlesin ma ja tegin tüdrukule silma.
Nägin et elutoa uksel olid Monza,Dani,Joe,Kevin ja Nick." Kes tema on?" küsis Kevin." Vanessa,Taylori pruut" ütlesin ma ja haarasin kõigist kinni ja vedasin nad kööki.
" Mängime kaarte" pakkus Monza." Davai" ütlesin ma ja haarasin kapiotsast kaardipaki." Ma ei teadnudgi et vampiirid kaarte mängivad" ütles Joe ja naeratas mulle.
Naeratasin talle vastu mille tõttu Joe naeratus venis pikemaks.
Hakkasime kaarte mängima.Mina võitsin,Dani sai teise koha,Monza kolmanda ja Joe neljanda.Kevin jäi ültse viimaseks." Haha tüdrukud tegid pähe vä?" küsis Taylor kui nägi
mind tüdrukutega käsi kokku löömas." Jah" ütlesid poisid löödult." Kui mina ja Cärro mängime,mängime me 6 tundi" ütles Taylor naerdes.
Poisid vaatasid mulle ja Taylorile otsa." Niikaua?" küsis Kevin." Noh ühte mängu mängime me 2 tundi" ütles ta.
Läksime kõik koos telekat vaatama.Sealt tuli mingi õudukas vampiiridest ja libahuntidest." Huvitav kas libahundid ka olemas on?" küsis Nick.
Hakkasime tüdrukute ja Tayloriga naerma.Nick,Joe ja Kevin vaatasid meid imelikult." Kui tutvutan teid siis Vanessa on pooleldi libahunt" ütlesin ma.
Poiste silmad läksid suureks ja tõmbusid üksteise ligi." Täna on täiskuu" ütles Joe ja vaatas välja." Totud ega mina täiskuud vaja" ütles Nessa ja naeratas.
Poisid vaatasid talle segaduses otsa." Mina saan muutuda siis kui ma tahan" ütles ta ja vaatas telekat edasi.Siis järsku kuulsin ma jalasamme.Ehmatasin püsti ja läksin klaasukse poole.
Tegin ukse lahti ja ma nägin et seal oli....

Vanessa on 17 aastane nagu Cärro.Ta on pooleldi vampiir ja libahunt.Tal on blondid õlgadeni ulatuvad juuksed ja sinakad-hõbedased silmad.Ta on Taylori tüdruk.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tegin ukse lahti ja nägin et seal oli libahunt.Õigemini Sethi." Seth mis sa teed siin?" küsisin ma kuid siis tuli mulle meelde et hundid ei räägi.
Hundi keha muutus valgemaks kuni ta tõusis tagakäpadele ja muundus inimeseks." Hey Cärro" ütles poiss ja kallistas mind.
" Hey Seth" ütlesin ma ja kallistasin teda vastu." Tule lähme sisse" ütlesin ma ja suundusin ukse poole." Seth?" küsis Vanessa ja hüppas diivanilt püsti.
" Nessa?" küsis Seth ja jooksis vanessa juurde.Nad kallistasid üksteist üpriski kaua.
" Em Cärro kas tema on...?" küsis Joe ettevaatlikult.Naeratasin talle." Ta ei ole vampiir..." alustasin ma kuid Joe segas vahele " Uh" ütles ta.
" ...Ta on libahunt" jätkasin ma naeratades ja Sethi uuesti kallistades.Poisid tõmbusid uuesti diivani nurka." Seth vennas" hõikas Taylor kes oli köögist just väljund.
" Taylor" ütles ta ja nad kallistasid." Cärro,Taylor ja Nessa saame me rääkida?" küsis Seth ettevaatlikult.
" Muidugi,lähme kööki" ütlesin ma ja suundusin köögi poole.
" Ma tahtsin küsida kas teil on veel vampiiri tuttavaid?" küsis Seth.Vaatasin segaduses Taylorile otsa kes just mulle otsa vaatas.
" Minu teada küll mitte" ütlesin ma." Metsas on kamp vampiire ja nad tapavad inimesi" ütles Seth mille peale mina,Taylor ja Nessa tardusime paigale.
Mõtlesin et kes võiks tulla siia rahuliku paika tapma inimesi." Jamie" ütlesin ma vaikselt.
" Jamie?" küsis Taylor." Kättemaks" ütles Nessa ja nõustus minuga.
Hakkasin edasi-tagasi tammuma." Mõtle inimesed surevad,tänu minule" ütlesin ma ja kiirendasin sammu." Cärro mäletad kui sa väga tahtsid said sa tuleviku näha" ütles Nessa.
Tardusin paigale ja vaatasin Taylorile otsa." Taylor ka oskab" ütlesin ma süüdistavalt.Tavaliselt oli nii kui vaatad tuleviku siis enam seda muuta ei saa.
" Taylor oskab nägemusi ja mõteid lugeda" ütles Nessa kurjalt." Jah ja mina suudan valu tekitada ja tuleviku näha" ütlesin talle vastu karjudes.
" Heyhey mis karjumine siin käib?" küsis Joe.Ma vaatasin talle otsa ja järsku lõi tuleviku nägemus silmade eest mustaks.
See nägemus oli nii jube et ma hakkasin värisema ja tõmblema." Cärro mida sa nägid?" küsis Taylor mind raputades." Kõik!" ütlesin ma alustuseks.
" Mida kõik?" küsis Taylor ja vaatas mu kohkunud silmadesse." Me kõik sureme" ütlesin ma vaikselt.
" Mida ta räägib?" küsisid poisid,Monza ja Dani. " Cärro saab tuleviku näha" ütles Nessa." Räägi mulle mida sa nägid" ütles Nessa ja vaatas mulle silma.
" Ma nägin teid kõiki metsas maas ja üleni verised" ütlesin ma ja väristasin õlgu.Kõikide nägu muutus kahvatuks.Ja siis lõi mulle veel üks nägemus silmade ette.
" Jamie ja 25 vampiiri" ütlesin ma ja viskasin ennast köögi põrandale pikali.Ma värisesin nii õutsalt et mul hakkas juba paha.
" Millest ta räägib?" küsis Joe." Cärro nägi nägemust kus me kõik oleme surnud" ütles Taylor vaikselt.
Järsku ma hüppasin püsti ja jooksin tagauksest välja.Ma kuulsin kellegi jooksmist siiapoole.Nuusutasin õhku." Külaline" ütlesin ma tigedalt ja tõmbusin küüru.
Üks mees-vampiir hüppas võsast välja ja tõmbus samuti küüru." Valu" ütlesin ma ja nägin kuidas ta pikali lendas ja tõmbles.
Taylor jooksis sinna ja tappis ta." Mis juhtus?" küsis Nick." Miks ta tõmbles?" küsis Monza." Cärro rahune nüüd" ütles Taylor ja tõstis mu nägu.
Kohe kui ma talle silma vaatasin hakkas tema samuti tõmblema ja lendas maha.Ma viskasin ennast pikali ja haarasin oma peast kinni." AAAiiiii" karjusin ma.
Nessa jooksis minu juurde ja haaras mu käest kinni.Ma tuntsin kohe kuidas kõik rahulikumaks muutus.
" Tänan" ütlesin ma veel pikali olles ja lõõtsutades." Pole tänu väärt" ütles ta.Vaatasin korra Taylori juurde kes oli siiamaani murul pikali."
" Taylor" hõikas Nessa ja raputas teda." Ta on surnud" ütles Nessa.Jooksin kohe sinna ja surusin oma käe talle rinnale." Sa jääd ellu" sosistasin ma ja nägin et ta silmad võbelesid.
" Taylor" hõikasime Nessaga koos ja kallistasime teda.
" Taylor ma ei suuda seda enam,see vägi tapab mu" ütlesin talle ja kallistasin teda." Cärrol on veel võimeid?" küsis Monza." Jah,nägemused,tappeb valu ja elustamine" ütles Taylor ja kallistas mind edasi.
" Ja mis anne sul on?" küsis Kevin." Nägemus,mõtete lugemine ja haavade parandamine" ütles Taylor ja lasi mind lahti." Sa saad hakkama.Nessa rahustab su maha lihtsalt" ütles ta ja suudles mind
laubale.Noogutasin talle ja me läksime kõik koos tuppa.

Seth on 16 aastane.Ta on pooleldi vampiir ja pooleldi libahunt.Ta on Nessa vend.Tal on blondid lühikesed juuksed ja sinakad-hõbedased silmad.
----------------------------------------------------------------------------------------------
#7.Osa

Sorry et lühike tuli polnud lihtsalt mõtteid:S

Terve päev olin ma närvis ning ma ei suutnud ühelegi inimesele silma vaadata." Cärro vaata mulle otsa" ütles Taylor rangelt.
Ma raputasin kangekaelselt pead." EI" ütlesin ma peaaegu karjudes ning tuiskasin tagauksest välja metsa.
Kõndisin metsas kuni nägin enda ees kitse.Ma vaatasin talle otsa ja järsku oli ta pikali." Pagan" pomisesin ma kui mu kurk kuumama lõi.Kehhitasin õlgu ja hakkasin sööma.
Terve öö istusin ma järveääres kivil ning üritasin keskenduda." Sa suudad seda" kuulsin ma oma mõtetes." Mida?" küsisin ma valjult.
Hüppasin vette ja ujusin vee alla igaks juhuks.Ujusin kalda äärde ning nuusutasin õhku.Tuntsin vampiiri lõhna kuid samas libahundi oma." Ma tean et sa oled siin" hõikas Nessa.
Ohkasin ning roomasin veest välja." Nessa kas on võimalik et tuleb lisavõimed?" küsisin ma ja vaatasin talle silma." Mida sa sellega mõtled?" küsis tema.
" Noh ma kuulen teiste mõtteid" ütlesin ma ja vaatasin kaugustesse.
Keskendusin tema südamele et mitte teda tappa.Ühtlane tuksumine aitas mind ning ma suutsin oma tapva ande viimaseks jätta.
" Nagu ma näen oled sa oma jubeda ande kontrolli alla saanud" ütles Nessa ning kallistas mind.
" Lähme koju Taylor on nagu närvipundar" ütles Nessa.Noogutasin ning me hakkasime kodu poole minema.
" Cärro" hõikas Taylor kui me vaatevälja jõutsime ning jooksis mind kallistama.
" Cärro sa oled tagasi" hõikasid teised ning jooksid mind samuti kallistama.Siis kuulsin ma krõbinat ja jooksmis samme.Keerasin ennast ringi ja tõmbusin kaitsesse.
Nägin et seal oli...
Tagasi üles Go down
Ashley
Kuulsus
Ashley


Postituste arv : 229
Join date : 16/01/2010
Age : 30
Asukoht : Atlanta

Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03   Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeLaup Jan 16, 2010 3:19 pm

Hea jutt!
Tagasi üles Go down
http://dtsmjbest.forumn.org/forum.htm
Vici
Admin
Vici


Postituste arv : 242
Join date : 13/01/2010

Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03   Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimePüh Jan 17, 2010 11:11 am

#8.

Nägin et seal oli Seth." Seth" urisesin vihaselt kuna kartsin et see võib olla Jamie." Mida?" küsis ta vastu.
Läksime siis kõik koos tuppa kui tuntsin peas kohutavat valu ja siis käis plõks.
" Huvitav mida me teeme?" mõtles Joe.Ahhetasin ja jooksin oma tuppa.Kiigutasin ennast edasi-tagasi et ennast rahustada." kõik on korras,kõik on korras" pomisesin ma ja vaatasin välja.
" Cärro?" küsis Taylor ja koputas uksele." Huvitav mis tal viga on" mõtles ta.Mühhatasin ja avasin ukse." Kas kõik on korras?" küsis ta ja vaatas mulle silma.
" Ei ole" ütlesin tigedalt ja istusin diivanile." Huvitav kas mina tegin midagi?" mõtles ta." Sina ei teinud midagi" vastasin ma mõtetes.Taylori silmad läksid suureks ja suu vajus lahti.
" Mida?" küsis ta." Ma olin järveääres kui nessa sosistas mulle mõtetes et kõik saab korda ja nüüd ma saan mõtete teel rääkida ja kuulata teisi" ütlesin ma tigedalt.
Huvitav kas tuleb veel võimeid või rohkem ei tule.
" Tahaks nähtamatu vahel olla,tead vä" ütlesin ma Taylorile vaikselt ja vaatasin talle silma.Taylor võpatas ja toetas ennast vastu seina." Cärro vaata oma kätt" ütles ta.
Tõstsin siis oma käe ja vaatasin seda.See oli nähtamatu.Soovisin et oleksin taas nähtav mille tagajärjel muutus käsi taas nähtavaks.
" Uh" ütlesin ma ja viskasin diivanile pikali." Soovimise vägi" sositas Nessa mulle mõtetes mille tagajärjel ma püsti hüppasin.
" mis juhtus?" küsis Taylor ja istus minu kõrvale." Soovimise vägi" sosistasin ma." Mida?" küsis ta." Ma soovin et mu käsi põleks" ütlesin ma ja nägin et sõrmed hakkavad punaseks minema
ja siislahvatas käes leek." Whoa" ütlesin ma ja tõusin püsti et kätt jälgida." Lahe" sositasin ma.Keskendusin ja siis kadus tuli ära." jää" sosistasin ma ja keskendusin käele mis tõmbus jääse.
" Cärro" sosistas Taylor ja haaras mu külmunud käest kinni.Käsi sulas kohe üles mille tagajärjel lasi Taylor minu käest lahti." Anna oma käsi" ütlesin ma ja ulatasin talle käe.
Taylor võttis mu käest kinni ja mina sulgesin keskendunult silmad." Nähtamatu" sosistasin ma ja siis olime me peegli eest kadunud.
" Lähme hirmutame teisi" ütlesin ma ja tõmbasin Taylorit käest kinni järgi.
Läksime vaikselt treppist alla ja elutuppa kus teised telekat vaatasid.Läksin laua juurde kus oli pult ning vajutasin offi nuppu.Telekas lülitas ennast välja ning teised võpatasid.
Nessa turtsus." Mis juhtus?" küsis Nick ja haaras telekapuldi ja lülitas teleka käima.Ta asetas puldi diivani äärele.Kasutasin juhust ja lülitasin jälle teleka välja.
Teised peale Nessa läksid segadusse.Ma ei suutnud enam naeru kinni hoida." hahahahah" hakkasin ma naerma." Appi siin kummitab" ütles Kevin ja hüppas diivani taha.
Lasin Taylori käest lahti." Nähtav" sosistasin ma ja kukkusin diivanile pikali." Cärro?" küsisid nad kõik segaduses.
" Te oleks pidand Kevinit nägema" turtsusin ma ja pühkisin pisarad ära.
Tagasi üles Go down
Administratsioon
Admin
Administratsioon


Postituste arv : 551
Join date : 13/01/2010

Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03   Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimePüh Jan 17, 2010 11:30 am

Ohh heaaa juu ! ( lll )

Totallllly love it . Smile
Tagasi üles Go down
https://videvikeesti.forum.co.ee
Ashley
Kuulsus
Ashley


Postituste arv : 229
Join date : 16/01/2010
Age : 30
Asukoht : Atlanta

Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03   Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimePüh Jan 17, 2010 12:22 pm

hea jutt

i love it too!
Tagasi üles Go down
http://dtsmjbest.forumn.org/forum.htm
Ronnie !
Uustulija
Ronnie !


Postituste arv : 73
Join date : 19/01/2010
Age : 28
Asukoht : Tallinn,Loo

Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03   Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeTeis Jan 19, 2010 11:04 am

Väga hea jutt, aga see et alguses kogu aeg keegi juurde tuli...see ei meeldinud.
Tagasi üles Go down
https://videvikeesti.forum.co.ee/ ja http://dtsmjbest.forum.net
Kissu
Moderaator
Kissu


Postituste arv : 590
Join date : 18/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tõrva

Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03   Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeReede Jan 22, 2010 7:27 am

Hea jutt!
Tagasi üles Go down
http://seltayhilest.forumotion.com/forum.htm
Vici
Admin
Vici


Postituste arv : 242
Join date : 13/01/2010

Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03   Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeEsm Märts 29, 2010 4:26 am

Okei pole siia kaua lisanud uut osa....

#9.

Kevinil oli ikka imelik nägu peas." Külm on" vingus Monza." Põle" mõtlesin ma ja ma puhkesin põlema." äääää Cärro sa põled" karjus Monza ja tõi kausitäie külma vett.
" Jobu" ütlesin ma ja panin kamina põlema." kustu" ütlesin ma ja kustusin kohe." Ma saan muutuda näiteks saan põlema,jäätuda ja nähtamatuk muutuda" ütlesin ma ja hüppasin
diivanile istuma.Oeh mida ma nende võimetega peale hakkan.
" Taylor mida ma teen kui ma kontrolli kaotan ning maja põlema panen?" küsisin Taylori käest mõtetes." Mm ma ei tea isegi" ütles Taylor ja muigas.
" See pole naljakas" ütlesin talle kuid mitte mõtete kaudu." Mis asi?" küsis Nick.
Vaatasime Taylori ja Nessaga aknast välja.Hakkasin mõtlema huntitele-õigemini valgele hundile.Tuntsin kuidas süda kiiremini tuksuma hakkas ning haistmine,kuulmine ja nägemine mis
oli niigi hea muutus veelgi paremaks.Ja siis ma ei suutnud ennast tagasi hoida tuiskasin ma tagant uksest välja ja otse metsa.Hüppasin üles ja maandusin käpadel.Ma olin seesama
valge hunt keda ma oma mõtetes nägin." Asi muutub hullemaks" kuulsin ma Sethi häält.Tuiskasin siis sinna poole kust häält kuulsin.Kohale jõudes oli seal 7 hunti-koos minuga 8.
" Kes see veel on?" küsis Alex ilmselt pealik." Ma ei tea" ütles Seth ning sörkis minu juurde." Seth kui sa kuuled mind siis tea et see OLEN MINA" karjusin ma viimased sõnad.
Seth hüppas taha poole ning siis hakkas ta üles-alla hüppama." Cärro,Cärro" ütles ta ning siis tardus." Eem kuidas sa libahunt oled?" küsis ta.
" Ära küsi" ütlesin talle ning kuulasin mida Alex rääkis." Vampiire tuleb järjest rohkem ja me ei suuda neid peatada" ütles ta ning ta pea vajus alla.
" Vb saan mina aidata" ütlesin ma ja hüppasin püsti.Alex tõstis pea ning vaatas mulle silma.Rahunesin maha ning tuntsin kuidas ma jälle inimene olen-õigemini vampiir.
" Alex ma saan aidata teid" ütlesin ma talle.Alex muundus samuti inimeseks." Kuidas?" küsis ta ning kõndis ligemale." Mul on anded mis tuleb teile kasulikuks" ütlesin ma talle .
" Millised?" küsis ta napisõnaliselt." Igasugused...ma näitan" ütlesin ma ja astusin sammu tagasi.Mõtlesin tulele ning plahvatasin ise kah põlema.Mõtlesin jääle külmusin minagi ära.
Muutsin ennast nähtamatuks ja veel teisigi tegin." Sul on anne tüdruk" ütles Alex ning naeratas mulle.
" Tänan" ütlesin ma ja kummartasin.Seth muutus samuti inimeseks." Vägev" ütles ta ja haaras mu käest kinni.Seth külmus koheselt ära." Sorry" ütlesin ma ja sulatasin ta üles.
" Vägev" ütles ta uuesti ja istus maha.
Tagasi üles Go down
Administratsioon
Admin
Administratsioon


Postituste arv : 551
Join date : 13/01/2010

Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03   Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeKolm Märts 31, 2010 3:22 am

olen lugenud , väga hea on .
Tagasi üles Go down
https://videvikeesti.forum.co.ee
AliceCullen
Tõusev staar
AliceCullen


Postituste arv : 1183
Join date : 28/06/2010
Age : 36
Asukoht : paide

Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03   Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeNelj Nov 18, 2010 9:10 am

huvitav et ma varem pole neid lugeda märganud... megahea nigu Very Happy ma isegi tõmbasin leiva kurku vahepeal :d
Aaga Vici, mix sa pole edasi kirjanud? Sad
Tagasi üles Go down
Vici
Admin
Vici


Postituste arv : 242
Join date : 13/01/2010

Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03   Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitimeLaup Mai 21, 2011 12:57 pm

NoniNonii,eks ma olen ka tagasi nüüd : )
Jutuga on pmt see,et mul on ta poolik ja jutt on muidu teises arvutis,vanemas läpakas :/
Mõtteid pole,kuid ma tegeln teglt teiste juttude kirjutamisega.
Hetkel on eksamite aeg ka ja ma tõesti ei tea,kas ma kirjutan seda juttu edasi.
Ja see on ka,et ma eriti ei tegele selliste juttudega :/
Aga eks näeb ja suured vabandused,et pole kirjutanud!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03   Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Another Vampire story #9.Uus...ruttu lugema 29.03
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Vampire Sucks trailer
» Kristen Stewart mainiti The Vampire Diaries's
» Robert Pattinson Wins Choice Vampire
» Peter Facinelli Talks With MTV About Kristen Stewart’s Vampire Transformation
» Twilight's Elizabeth Reaser Talks Breaking Dawn & Vampire Kristen

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Meelelahutus :: Omalooming-
Hüppa: