Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Latest topics
» Hindame laulu
Nikki räägib "Koidukumast" Icon_minitimeby Alice4ever Püh Sept 09, 2012 1:27 am

» -Linda-
Nikki räägib "Koidukumast" Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:37 am

» Näidisankeet
Nikki räägib "Koidukumast" Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:33 am

» Hindame signatuure
Nikki räägib "Koidukumast" Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:10 am

» Loendame numbreid
Nikki räägib "Koidukumast" Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:09 am

» Sõnamäng
Nikki räägib "Koidukumast" Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:08 am

» Krissu
Nikki räägib "Koidukumast" Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:07 am

» Koidukuma uudised
Nikki räägib "Koidukumast" Icon_minitimeby Alice4ever Laup Juun 23, 2012 8:47 am

» Kes on pildil?
Nikki räägib "Koidukumast" Icon_minitimeby AliceCullen Kolm Juun 06, 2012 8:26 am

Top posters
Alice-
Nikki räägib "Koidukumast" Vote_lcapNikki räägib "Koidukumast" Voting_barNikki räägib "Koidukumast" Vote_rcap 
AliceCullen
Nikki räägib "Koidukumast" Vote_lcapNikki räägib "Koidukumast" Voting_barNikki räägib "Koidukumast" Vote_rcap 
Kissu
Nikki räägib "Koidukumast" Vote_lcapNikki räägib "Koidukumast" Voting_barNikki räägib "Koidukumast" Vote_rcap 
Seth-
Nikki räägib "Koidukumast" Vote_lcapNikki räägib "Koidukumast" Voting_barNikki räägib "Koidukumast" Vote_rcap 
Administratsioon
Nikki räägib "Koidukumast" Vote_lcapNikki räägib "Koidukumast" Voting_barNikki räägib "Koidukumast" Vote_rcap 
haly005
Nikki räägib "Koidukumast" Vote_lcapNikki räägib "Koidukumast" Voting_barNikki räägib "Koidukumast" Vote_rcap 
Vici
Nikki räägib "Koidukumast" Vote_lcapNikki räägib "Koidukumast" Voting_barNikki räägib "Koidukumast" Vote_rcap 
Pirks(#)
Nikki räägib "Koidukumast" Vote_lcapNikki räägib "Koidukumast" Voting_barNikki räägib "Koidukumast" Vote_rcap 
Ashley
Nikki räägib "Koidukumast" Vote_lcapNikki räägib "Koidukumast" Voting_barNikki räägib "Koidukumast" Vote_rcap 
TwilightLover
Nikki räägib "Koidukumast" Vote_lcapNikki räägib "Koidukumast" Voting_barNikki räägib "Koidukumast" Vote_rcap 
Reeglid
Nikki räägib "Koidukumast" Icon_minitimeKolm Jan 13, 2010 11:59 am by Administratsioon
* Kasutame eesti tähti, mis tähendab et me ei kirjuta nyyd, 6un, r22gin jne. (NB: Juhul kui sa EI SAA täptitähti kirjutada võib kasutada neid tähti ja numbreid.)
* Ei sõima teisi
* Kasutame suurt ja väikest algustähte.
* Suurte tähtedega me ei kirjuta, ainult mingi sõna esiletoomiseks.
* Soovitav pole postitada ainult smaile.
* Ei tee suvalises kohas offtopicut.
* Kasutajanime ei tohi …

[ Full reading ]
Comments: 10
Reklaam
free forum

 

 Nikki räägib "Koidukumast"

Go down 
AutorTeade
Alice-
Admin
Alice-


Postituste arv : 3246
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Nikki räägib "Koidukumast" Empty
PostitaminePealkiri: Nikki räägib "Koidukumast"   Nikki räägib "Koidukumast" Icon_minitimeNelj Aug 26, 2010 2:38 am

Nüüd kui Päikesevarjutus on tulnud ja läinud ei ole Videviku näitlejatel põgenemist ka Koidukuma rääkimisest. Nikki räägib natuke kahest järgnevast Koidukuma filmist kuigi ta neist eriti midagi veel ei tea.

Viimane raamat Stephenie Meyeri seerias, Koidukuma on jaotatud kolmeks osaks, aga siiski tehakse raamatust ainult 2 filmi. Kas Koidukuma tehakse pooleks raamatu järgi? Nikki ütles selle kohta: "Nad ei ole meile veel öelnud. Me ei ole isegi stsenaariume kätte saanud." Arvatavasti saavad näitlejad stsenaariumid varsti, sest Nikki ütles, et filmimine hakkab kaheksa nädala pärast ja mõlemad filmid filmitakse korraga.

Nüüd aga natuke peamisest teemast, millest tuleb juttu esimeses raamatus, Bella pool-vampiir lapsest. Nikki ei tea täpselt kuidas see stseen välja kukub: "Raamatus on see väga graafiliselt kirjutatud. Me teame millised meie reitingud saavad filmis olema, neist ei saa R reitinguga filme nii, et nad peavad hoidma stseeni tagasihoidlikuna."

See koormus langeb viimase kahe filmi režisööri Bill Condoni õlgadele. Nikki on siiani vaimustuses koostöötamisest Päikesevarjutuse režisööri David Sladega, aga ta ootab väga töötamist koos uue režisööriga. "Ma pole temaga tegelikult kohtunud, aga ma olen tema töö suur fänn ja ma olen kuulnud kõikidelt, et ta on armas ja lahke mees," ütles Nikki. "Alati on hea toredas keskkonnas töötada nii, et ma olen sellepärast väga elevil.”

Allikas: http://nikkir.ucoz.net/
Tagasi üles Go down
 
Nikki räägib "Koidukumast"
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Nikki räägib MTV'ga "Koidukumast"
» Nikki räägib prügi ümbertöötlemisest ja "Koidukumast"
» Nikki Reed räägib Koidukumast ja Kristenist
» Taylor räägib Koidukumast
» Taylor Lautner räägib Koidukumast

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Nikki Reed/Rosalie Hale :: Uudised-
Hüppa: