Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Poll
Latest topics
» Hindame laulu
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Icon_minitimeby Alice4ever Püh Sept 09, 2012 1:27 am

» -Linda-
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:37 am

» Näidisankeet
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Icon_minitimeby -Linda- Esm Aug 20, 2012 12:33 am

» Hindame signatuure
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:10 am

» Loendame numbreid
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:09 am

» Sõnamäng
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:08 am

» Krissu
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Icon_minitimeby Kissu Laup Juul 28, 2012 1:07 am

» Koidukuma uudised
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Icon_minitimeby Alice4ever Laup Juun 23, 2012 8:47 am

» Kes on pildil?
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Icon_minitimeby AliceCullen Kolm Juun 06, 2012 8:26 am

Top posters
Alice-
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_lcapOleks see vaid tõsi !! 1. osa Voting_barOleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_rcap 
AliceCullen
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_lcapOleks see vaid tõsi !! 1. osa Voting_barOleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_rcap 
Kissu
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_lcapOleks see vaid tõsi !! 1. osa Voting_barOleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_rcap 
Seth-
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_lcapOleks see vaid tõsi !! 1. osa Voting_barOleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_rcap 
Administratsioon
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_lcapOleks see vaid tõsi !! 1. osa Voting_barOleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_rcap 
haly005
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_lcapOleks see vaid tõsi !! 1. osa Voting_barOleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_rcap 
Vici
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_lcapOleks see vaid tõsi !! 1. osa Voting_barOleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_rcap 
Pirks(#)
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_lcapOleks see vaid tõsi !! 1. osa Voting_barOleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_rcap 
Ashley
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_lcapOleks see vaid tõsi !! 1. osa Voting_barOleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_rcap 
TwilightLover
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_lcapOleks see vaid tõsi !! 1. osa Voting_barOleks see vaid tõsi !! 1. osa Vote_rcap 
Reeglid
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Icon_minitimeKolm Jan 13, 2010 11:59 am by Administratsioon
* Kasutame eesti tähti, mis tähendab et me ei kirjuta nyyd, 6un, r22gin jne. (NB: Juhul kui sa EI SAA täptitähti kirjutada võib kasutada neid tähti ja numbreid.)
* Ei sõima teisi
* Kasutame suurt ja väikest algustähte.
* Suurte tähtedega me ei kirjuta, ainult mingi sõna esiletoomiseks.
* Soovitav pole postitada ainult smaile.
* Ei tee suvalises kohas offtopicut.
* Kasutajanime ei tohi …

[ Full reading ]
Comments: 10
Reklaam
free forum

 

 Oleks see vaid tõsi !! 1. osa

Go down 
2 posters
AutorTeade
Ronnie !
Uustulija
Ronnie !


Postituste arv : 73
Join date : 19/01/2010
Age : 28
Asukoht : Tallinn,Loo

Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Empty
PostitaminePealkiri: Oleks see vaid tõsi !! 1. osa   Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Icon_minitimeTeis Jan 19, 2010 11:09 am

14 päeva enne, kui me ära kolisime!



Oli 14.novemberi hommik, ema tuli minu tuppa ja ajas mind üles.

Ema: Ronnie, on aeg üles ärgata. Söök on valmis ja isal on uudised.

Seejärel läks ema toas välja. Ma ajas end voodis istukile ja jäin mõtlema. Kui isa sai selle töö L.A, siis peame me ju ära kolima. Ma läksin nukralt oma ja venna vannituppa. Vend juba pesi hambaid.

Vend: Hommikus!
Mina: Hommik, sa tead et isal on uudiseid!
Vend: Jah, ma arvan et ma tean mis need on...
Mina: Mis mõttes sa tead?
Vend: Me kolime ära ja peame uut elu alustama. Sest isa saab parema töö kusagil välismaal.
Mina: Nojah...

Vend läks alla ja ma pesin ruttu hambad ära. Panin riided selga ja läks alla. Hommiku söögiks olid pannkoogid. Ja selles võis järeldada et me lähme. Me ohkasime vennaga koos. Isa oli muidugi ärev ja rõõmus.

Ema: Hakkake sööma.
Mina: Mul pole söögi isu. Ma lähen üles.

Teised hakkasid sööma ja mina läksin üles. Mu telefon helises ja see oli mu poiss Marek. Ma ei võttnud vastu, kuna ei soovinud kellegiga räägida. Siis tuli mulle sõnum, võõralt numbrilt.

Tule,randa....

Veider, mõtlesin... Ma panin selga teksad ja pluusi. Ja läks alla.

Mina: Ma lähen randa.
Isa: Mine, mine...aga vaata et sa asjad pakitud saad.
Mina: Jaja,küll saan.

Ma jalutasin randa, seal ei olnud kedagi. Kaugemal nägin ma kedagi ja sammusin sinna poole.
Tagasi üles Go down
https://videvikeesti.forum.co.ee/ ja http://dtsmjbest.forum.net
Sipelgas
Uustulija
Sipelgas


Postituste arv : 58
Join date : 04/04/2010
Age : 27
Asukoht : Kodus^^

Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oleks see vaid tõsi !! 1. osa   Oleks see vaid tõsi !! 1. osa Icon_minitimeEsm Apr 12, 2010 4:56 am

Päris normaalne, aga mind natuke häiris, see, et, kui keegi midagi ütles oli nagu näidenditekst. Mind on koguaeg selline kirjastiil häirinud. Saatelauseid pole ja see ei anna õiget tunnet kätte, aga jutustav tekst oli hea (Y) Smile
Tagasi üles Go down
 
Oleks see vaid tõsi !! 1. osa
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kes oleks parim poissõber keskkoolitüdrukule?
» Pildid: Ashley Greene'i keha katab vaid õrn värvikiht!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Meelelahutus :: Omalooming-
Hüppa: